Show Biznes

7 najlepszych dżinsów Old Navy, według redaktorów

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Zakupy nowej pary dżinsów rzadko są łatwe – a w 2022 roku czuje się to szczególnie trudne. Nie tylko istnieją tony krojów i kolorów do wyboru, ale wtedy jest wszystko ważne dopasowanie do rozważenia, jak również. Niezależnie od tego, czy masz swój styl, którego trzymasz się od lat, czy też planujesz wypróbować nowy trend w dżinsach na lato (slitted denim, anyone?), jeśli dżinsy są na twojej liście zakupów, jesteśmy tu dla ciebie.

Sprawdziliśmy setki opcji w Old Navy, od sekcji nowych nabytków do wypróbowanych bestsellerów i wybraliśmy nasze ulubione, od ciemnego dżinsu do off-white i od zniszczonych do luźnych. Dowiedz się więcej o ulubionych stylach naszych redaktorów, wraz ze zdjęciami, od pary, która „obejmuje cię we wszystkich właściwych miejscach” bez uczucia „nadmiernego obcisku lub zwężenia” do innego stylu, który po prostu „pasuje jak ulał”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button