Show Biznes

8 kanap z Urban Outfitters, które zrobią wrażenie w Twoim domu

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które kochamy i myślimy, że spodobają się również Tobie. Jeśli kupisz polecany przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Rynek jest przesycony sofami w każdym stylu i na każdą kieszeń, ale jeśli chcesz mieć sofę, która zrobi wrażenie, Urban Outfitters jest miejscem, w którym powinieneś zrobić zakupy. Jej sofy są nie tylko nowoczesne i w rozsądnej cenie, ale także wyróżniają się wyjątkowym stylem. Od zakrzywionych kanap i aksamitnych sof po dziwaczne fotele i wygodne kanapy segmentowe – w ofercie tego sklepu jest mnóstwo kanap. Naszym osobistym faworytem jest aksamitna sofa Piper Petite (1 029 $), która ma miękki aksamitny połysk i styl midcentury – ale to nie wszystko.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupów kanapy Urban Outfitters

Urban Outfitters jest znane z nieszablonowych projektów, i choć wszystkie są kuszące, warto poszukać stylu, który najlepiej pasuje do Twojego domu. Weź pod uwagę długość, materiał, kolor i, oczywiście, koszt. Chociaż uwielbiamy sklep Urban Outfitters, wiele z jego sof nadaje się raczej do mieszkań lub nieformalnych salonów niż do pokojów rodzinnych. Jeśli masz dużo gości, zastanów się, jak wytrzymały jest materiał sofy, a także jej rozmiar. Czy pasuje do istniejących już mebli w Twoim domu? Aby pomóc Ci w wyborze, zebraliśmy nasze ulubione sofy oraz kilka alternatywnych stylów z różnych sklepów, które pasują do naszych klimatów. Sprawdź nasze najlepsze sofy z Urban Outfitters.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button