Show Biznes

8 Kształtów paznokci do wypróbowania, od migdałowego do szminki i nie tylko

  • Istnieje tak wiele różnych kształtów paznokci do wyboru.
  • Tak wiele gwiazd uwielbia bawić się kształtem paznokci, gdy dostają nowy manicure.
  • Popularne kształty paznokci to migdał, balerina, owal, trumna, krótki, okrągły, kwadratowy, szminka i więcej.

Letnie miesiące to czas eksperymentów, czy to z włosami, makijażem, czy z jednym i drugim. Jeśli chcesz odświeżyć swoje paznokcie, poza zabawą z najnowszymi trendami nail-art, możesz wypróbować różne kształty paznokci. Istnieje garść super zabawnych, estetycznych kształtów paznokci, które zasługują na uwagę w tym sezonie.

Najlepsze kształty paznokci

„Różne wyglądy mogą być seksowne w zależności od okazji” – mówi POPSUGAR Syreeta Aaron, edukatorka LeChat Nails. „Jeśli wybierasz się na wakacje, proste jest sexy, więc idź z bardzo krótkim, naturalnym, kwadratowym zaokrąglonym kształtem. Nie chcesz niczego zbyt wysokiego utrzymania, gdy jesteś w podróży – złamana końcówka nie jest sexy.”

Aaron zauważyła, że klasyczne kształty paznokci, takie jak paznokcie w kształcie migdałów, mogą wyróżniać się jako zalotne, podczas gdy kształt paznokcia w kształcie trumny jest nieco nowszy i wyróżnia się jako odważny. Podczas gdy wybieranie kształtów paznokci może być zabawne, proces ten może być nieco stresujący. Kształt ostatecznie określa wygląd i klimat twojego manicure, a tam jest coś dla każdego. Nie zwracaj uwagi na rozmiar palca i nie czuj się skrępowany, ale skup się na szczegółach swojego mani, takich jak kolor lakieru do paznokci.

Jeśli szukasz opcji, przewijaj dalej, aby zobaczyć kilka różnych typów paznokci, które możesz wypróbować, w tym migdał, balerina, owal, trumna, okrągły, kwadratowy, szminka i więcej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button