Show Biznes

8 Low-Carb Crackers, które są naszym ulubionym nośnikiem dla dipów

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Kto nie kocha wspaniałych przekąsek? Jeśli starasz się jeść więcej low-carb z jakiegokolwiek powodu, czy to dieta keto, cukrzyca, czy po prostu preferencje dietetyczne, łatwo jest czuć się nieco zagubionym, gdy szukasz czegoś, co zaspokoi głód. Ale dla nas, posiadanie wspaniałego krakersa o niskiej zawartości węglowodanów to połowa bitwy. Jeśli czujesz słoną skłonność do przekąsek, zaopatrz się w te mniam, zdrowe krakersy. Te osiem opcji ma mniej niż 10 gramów węglowodanów netto na porcję, więc podjadaj!

Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś wyjątkowo aromatycznego, czy też nieco bardziej zwykłego, znaleźliśmy dla ciebie świetne opcje. Są świetne krakersy keto, jeśli próbujesz planu żywieniowego keto, i są mniam parmezanowe krakersy z tylko jednym składnikiem, serem! Jest też low-carb Melba toast, który jest dla nas ostateczną nostalgią, a także cienkie kalafiorowe, bez wykrywalnego smaku warzyw. Jesteśmy głęboko przekonani, że krakersy są najlepsze jako nośnik dipów, więc miej je pod ręką, jeśli przyjdą ludzie lub jeśli po prostu masz wieczór dla siebie. Nikt nie musi wiedzieć, że te pyszne kąski, którymi się zajadają, to tak naprawdę keto krakersy serowe. Czytaj dalej, aby kupić nasze wybrane produkty.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button