Show Biznes

8 najlepszych piosenek miłosnych 2022 roku (jak dotąd)

Ach, miłość. Spędziliśmy wieki pisząc o niej wiersze, prowadząc w jej imię wojny i śpiewając o niej niezliczone (i mam na myśli naprawdę niezliczone) piosenki. Czy jednak jesteśmy zmęczeni? Absolutnie nie. Z czymś, co istnieje tak długo jak miłość, jest milion doświadczeń i wyrażeń, które mogą z tego wyniknąć. Tak, wszystkie sacharyna uczucia radości i szczęścia, ale także zdrada, złamane serce, gorycz, obojętność, i tak, niezliczone więcej emocji. Na szczęście zawsze mieliśmy wspaniałych bardów, skrybów i tekściarzy, którzy pomogli nam przetrwać. A teraz, może nie mamy Szekspira w pogotowiu, aby pomóc nam zrozumieć złożoność naszych emocji, ale mamy Charli XCX – i dla nas to jest absolutnie wystarczające.

Od miłosnych hymnów do hymnów o złamanym sercu – nasi artyści wciąż pomagają nam przejść przez miłość i wszystkie jej obciążenia. Usiądźcie więc wygodnie i posłuchajcie. Oto najlepsze piosenki miłosne z 2022 roku.

Kehlani, „Melt”

Z „melt” Kehlani daje nam historię miłosną w najwspanialszej formie: słodką, poetycką i obficie namiętną. W teledysku, w którym występuje jej prawdziwa miłość, 070 shake, Kehlani wyraża euforyczne uczucie na początku związku, kiedy wszystko jest idealne i wszystko, czego pragniesz, to stać się jednym ze swoim kochankiem. „I can’t tell where your hair ends and mine beginsIf I ain’t have all these tattoos, I would think that it’s your skin” – śpiewa.

Boyz Noize & ABRA, „Affection”

Posiadanie zakochania jest wspaniałe i w ogóle, ale wiesz co nie jest? Posiadanie ich beztroskiego ciągnięcia cię za sobą. W tym tanecznym utworze Abra i Boyz Noize mają dość tych gier. Poza faktem, że ten collab pomiędzy znanym DJ-em i alternatywną gwiazdą R&B to idealne połączenie w niebie, piosenka jest doskonałym dodatkiem do każdej playlisty poświęconej niebezpieczeństwom miłości. Mówię tylko, że jest tu dużo energii „płaczu w klubie”.

Umi, „Wish That I Could”

Ze swojego najnowszego albumu, Forest in the City, piosenkarka R&B Umi maluje doskonały portret tego, jak to jest mieć głębokie, czarujące zauroczenie w „Wish That I Could” „Wish that I could be your lover/I never met a girl like that/I could treat you like no other/Wanna be yours so bad” pineskuje nad sennym, eterycznym podkładem. Swoon.

Idman, „Good Life”

W tym falującym singlu, somalijsko-amerykański artysta Idman przekazuje wszystkie najbardziej wiarygodne emocje po złym rozstaniu: złamane serce, żal, gorycz i zazdrość. Jest to szczególnie duszone w zazdrości odczuwanej z powodu bycia ostatnim, który ruszył dalej. „Nie chcę słyszeć o twoim/dobrym, dobrym, dobrym, dobrym życiu”, śpiewa, „Nie chcę widzieć cię tam/Out there wygrywającego, podczas gdy ja siedzę tutaj” Idman ucina wszystkie bzdury i, co ciekawe, czyni urazę piękną.

Charli XCX, „Yuck”

Ok, technicznie jest to w pewnym sensie piosenka anty-miłosna. Ale z pewnością należy do tej listy. Jak możemy mówić o wszystkich wielowymiarowych doświadczeniach miłości bez wspominania o sytuacjach, w których ktoś jest zbyt kochliwy i chcesz powiedzieć „Fuj.”

Sprawdź ten tekst: „That boy’s so mushy/Sending me flowers, I’m just tryna get lucky/Yuck”, Charli śpiewa w tym dance-popowym utworze. Jeśli to wyzwala w tobie trzewia uczucia, że możesz się do tego odnieść, zrób przerwę, usiądź i włącz ten utwór.

Banks, „Anything 4 U”

Głęboko w sercu najnowszego albumu Banksa Serpentina, leży „Anything 4 U”- prawdziwy klejnot piosenki miłosnej. Ten przepełniony zabawą, taneczny utwór z duszą wyraża uczucia związane z byciem tak zakochanym w kimś, że zrobisz wszystko, by go mieć i zatrzymać. Relatable!

Harry Styles, „Cinema”

Czy kiedykolwiek spojrzałeś na swojego kochanka i pomyślałeś „Cholera, jesteś po prostu taki fajny.” Harry Styles, i napisał o tym całą, wypełnioną groovem piosenkę. „I just think you’re cool/I dig your cinema/Do you think I’m cool, too?/Or am I too into you?” W tej piosence – która jest prawdopodobnie ukłonem w stronę dziewczyny Stylesa, Olivii Wilde, która prawdopodobnie jest bardzo fajna i również zdarza się jej robić filmy – dostaje prawdziwą o aspekcie miłości, do którego wszyscy możemy się odnieść. W końcu, kto do cholery nie chciałby, żeby jego ukochana myślała, że jest fajna?

DJ SPINALL, Fireboy DML, „Sere”

To jest dla letnich flirtów. Widzimy cię, słyszymy cię i jesteśmy tutaj, aby pomóc ci odnieść się. Czy kiedykolwiek byłeś na wakacjach, zauważyłeś totalną laskę i pomyślałeś sobie „I get my eyes on you/You got vibes on you”? Tak samo myślą Fireboy DML i DJ Spinall. Słońce, wakacje i letnia miłość to całkiem odurzająca mieszanka. Połącz wszystkie te emocje z tą tropikalną piosenką afrobeatową i popłyń na fali.

Ammal Hassan jest pisarzem i redaktorem Esquire na Snapchacie.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button