Show Biznes

8 Suknie przejściowe, które są tak stylowe, jak i przystępne cenowo

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Teraz, gdy weszliśmy w sierpień, wiemy jedno na pewno: z nowym sezonem na horyzoncie, to wreszcie czas, aby zacząć porządkować nasze przejściowe szafy. Jasne, temperatura na zewnątrz może nie krzyczeć „jesień” – ale weźcie sobie do serca, drodzy czytelnicy, jesień naprawdę jest tuż za rogiem. I nawet jeśli pogoda nie odzwierciedla jeszcze nadchodzącej zmiany sezonowej, to przynajmniej nasze szafy mogą.

Ubiór przejściowy może być nieco podstępny. Podczas gdy poranki mogą ochłodzić się do bardziej przyjaznych dla jesieni temperatur, popołudnia mogą nadal pokonywać drogę do całkiem gorących letnich szczytów. I nawet nie zaczynajmy od nieprzewidywalności sezonowych pryszniców. Jak więc odpowiednio odświeżyć swoją garderobę, aby przejść od lata do jesieni? Nasz sezonowy sekret to nic innego jak sukienka. Podczas gdy sukienki są popularne w miesiącach letnich, odpowiedni styl sukienki może być równie dobrze noszony przez całą jesień – zwłaszcza z szerokim wachlarzem sukienek maxi, swetrów, sukienek koszulowych i wielu innych sukienek, które są świetne do nakładania warstw i tworzenia beztroskiego, jesiennego zespołu.

Spędzamy dużo naszego czasu w zapasach na sukienki ostatnio, i na szczęście nasz zakupowy nałóg doprowadził nas do znalezienia kilku całkiem uroczych, przejściowych sukienek, które są świetne do wypełnienia garderoby od lata do jesieni z – i poniżej 100 dolarów, nie mniej. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, zaokrągliliśmy kilka naszych ulubionych opcji poniżej. Nie musisz poświęcać stylu, gdy wydajesz mniej gotówki: te sukienki to udowadniają.

– Dodatkowe raporty Macy Williams

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button