810 Billiards & Bowling Continues to Innovate in the Eatertainment Space by Launching New Milkshake Concept, Mean Mugs Milkshake Bar, in their Myrtle Beach Location on May 17

810 Billiards & Bowling Continues to Innovate in the Eatertainment Space by Launching New Milkshake Concept, Mean Mugs Milkshake Bar, in their Myrtle Beach Location on May 17

810 Billiards & Bowling wprowadza ekscytującą nową koncepcję, Mean Mugs Milkshake Bar, do swojej lokalizacji w Myrtle Beach jeszcze w tym miesiącu. Koncepcja oferuje unikalne i odpustowe kombinacje milkshake dla wszystkich grup wiekowych.

Myrtle Beach, SC (RestaurantNews.com) 810 Bilard & Bowling, franczyza sześciu lokali z kręglami, restauracjami i rozrywką, wprowadza zupełnie nową koncepcję, jej Mean Mugs Milkshake Bar, w swojej lokalizacji Market Common w Myrtle Beach w Południowej Karolinie w dniu 17 maja 2023 roku.

Zupełnie nowy bar milkshake Mean Mugs oferuje 12 unikalnych i over-the-top kombinacji milkshake, spreparowanych z ponad 40 różnych składników i serwowanych w przyjaznej i zabawnej atmosferze.

Koncepcja Mean Mugs została zainspirowana przez ukochanego pupila właścicieli, Belle, który pomimo swojego okazjonalnie „groźnego” wyglądu, jest prawdziwym słodziakiem. Maskotka Mean Mugs, Mugsy, to kochający zabawę, nierozumiejący się piesek z wrednym kubkiem, który uosabia celebrację indywidualnej ekspresji marki. Dzięki ofercie unikalnych kombinacji smakowych, Mean Mugs pozwala klientom cieszyć się wszystkimi aspektami ich osobowości i preferencji smakowych, jednocześnie honorując ich wewnętrzne dziecko.

Mean Mugs Milkshake Bar przyciąga również dorosłych, oferując „Mugshots” strzałów alkoholowych wzmacniających smak, dodając zabawny twist do doświadczenia milkshake. Dla tych, którzy wolą coś skromnego, bar serwuje również pojedyncze, podwójne lub potrójne gałki lodów w różnych smakach.

„Jesteśmy podekscytowani, że kontynuujemy naszą innowację w przestrzeni eatertainment z wprowadzeniem Mean Mugs Milkshake Bar,” powiedział Michael Siniscalchi, prezes zarządu ds 810 Bilard & Bowling. „To tylko jeden z przykładów tego, jak staramy się pozostać innowacyjni w branży i stworzyć środowisko rodzinnej zabawy na kolejnym poziomie. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć pozytywną reakcję naszych klientów i nie możemy się doczekać, aby wprowadzić Mean Mugs do większej liczby naszych lokalizacji w przyszłości.”

Aby uczcić otwarcie Mean Mugs Milkshake Bar, 810 Billiards & Bowling będzie współpracować z Grand Strand Humane Society i przekaże $0.50 za każdy sprzedany milkshake od 17 maja do 30 czerwca. Bar będzie również oferował darmowe Pup Cups dla wszystkich czworonożnych gości.

  Dlaczego boję się mojego bliźniaczego płomienia?

Na Wielkim Otwarciu ma się również pojawić pilot radiowy z Energy 92.1, stacją top 40, od godziny 16:00 do 18:00 z nagrodami i prezentami dla gości. Pierwsze 50 klientów 17 maja otrzyma Free Mugsy Plush z zakupem jednego z ich podpisu milkshakes.

  Czy ładunek może wpływać na masę ciała?

To otwarcie oznacza debiut konceptu Mean Mugs, choć marka ma plany rozszerzenia na dodatkowe istniejące 810 lokalizacji franczyzowych w przyszłości.

O 810 Bilard & Bowling

810 Bilard & Bowling, sześć jednostek wschodzącej franczyzy z Południowej Karoliny, to klasyczna kręgielnia z upscale twist. W swojej rozległej przestrzeni, 810 oferuje swoim klientom wiele torów do gry w kręgle, stoły bilardowe, bary z pełną obsługą, arkadę, klasyczne gry planszowe, mini-golf i wiele więcej! W menu znajdują się potrawy zaspokajające duszę, serwowane na lunch i kolację. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź 810bowling.com/franchising.

Kontakt:
Julie Maw
Mainland
209-617-6518
jmaw@hellomainland.com