Show Biznes

Album zdjęć mieszanej rodziny Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Historia miłości Kourtney Kardashian i Travisa Barkera jest jedną z książek. Po latach przyjaźni para postanowiła przenieść swój związek na wyższy poziom, nawiązując romans w 2020 roku. „Pisaliśmy do siebie SMS-y, więc po prostu to ujawniłam, w formie zalotnej rozmowy” – zdradza Kardashian w programie „The Kardashians” na Hulu „W momencie, kiedy się zakochaliśmy, myślę, że wiedzieliśmy, jak bardzo różni się to od wszystkiego, co którekolwiek z nas miało wcześniej… Absolutnie widzimy wspólną przyszłość.”

Przenieśmy się do dnia dzisiejszego i para jest już oficjalnie małżeństwem. Słynny perkusista oświadczył się Kardashian w październiku 2021 roku na plaży w hotelu Rosewood Miramar Beach w Montecito, w Kalifornii. W kwietniu tego roku próbowali przyspieszyć swój ślub, biorąc go w kaplicy One Love Wedding w Las Vegas. Kardashian ujawniła jednak później, że nie otrzymali licencji na ślub, więc ceremonia nie była prawnie wiążąca. Wkrótce potem, 15 maja w Santa Barbara w Kalifornii, para zawiązała prawdziwy węzeł małżeński, a tydzień później w Portofino we Włoszech, w otoczeniu przyjaciół i rodziny, ponownie powiedziała sobie „tak”.

Dodatkowo, para podjęła wysiłki, aby połączyć swoje rodziny. Kardashian ma trójkę dzieci z byłym Scottem Disickiem: córkę Penelope oraz synów Masona i Reign. Natomiast Barker ma pasierbicę Atianę, córkę Alabamę i syna Landona ze swoją byłą żoną Shanną Moakler. W czerwcu Landon mówił w E! News o tym, jaką „niesamowitą” macochą jest Kardashian, mówiąc: „Tak bardzo kocham Kourt. Uwielbiam powiększać rodzinę.”

Zobacz zdjęcia rodziny Kardashian i Barker przed nami.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button