Show Biznes

Alexandria Ocasio-Cortez potwierdza zaręczyny z Riley Roberts: „To prawda!”

NEW YORK, NEW YORK - SEPTEMBER 13: Alexandria Ocasio-Cortez and Riley Roberts leave the 2021 Met Gala Celebrating In America: A Lexicon Of Fashion at Metropolitan Museum of Art on September 13, 2021 in New York City. (Photo by James Devaney/GC Images)

Źródło obrazu: Getty / James Devaney

Gratulacje są w porządku – Alexandria Ocasio-Cortez jest zaręczona z długoletnim partnerem Rileyem Robertsem. 19 maja kongresmenka z Nowego Jorku potwierdziła ekscytującą wiadomość, odpowiadając na tweeta o zaręczynach. „To prawda! Dziękuję wszystkim za życzenia” – napisała.

Ocasio-Cortez powiedziała Business Insiderowi, że oboje zaręczyli się w kwietniu w rodzinnym mieście jej rodziny w Puerto Rico. „Nie ma jeszcze żadnych szczegółów na temat przyszłości, mamy trochę przestrzeni, aby cieszyć się tym czasem, zanim zaczniemy planować” – dodała. Odpowiadając na komentarz na Twitterze, zażartowała również, że jej pierścionek zaręczynowy jest „zeroemisyjny i wykonany ze złota pochodzącego z recyklingu”

It’s true! Dziękuję wszystkim za życzenia ☺️ https://t.co/i5cm9awN3S

– Alexandria Ocasio-Cortez (@AOC) May 19, 2022

Ocasio-Cortez po raz pierwszy spotkała marketingowca, gdy byli studentami Boston University w 2011 roku. Najwyraźniej ich przyjaciele nie wiedzieli, że się spotykają, dopóki nie skończyli studiów. Po ukończeniu szkoły na krótko zerwali, ale później odnowili swój romans w Nowym Jorku.

Mimo, że są razem od kilku lat, para woli trzymać swój związek z dala od światła reflektorów. Ich ostatnie wspólne wystąpienie publiczne miało miejsce na Met Gala w 2021 roku, gdzie Ocasio-Cortez wystąpiła w białej sukni projektu Aurory James.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button