Show Biznes

Ana de Armas przemienia się w Marilyn Monroe w pierwszym zwiastunie filmu „Blonde”

Ana de Armas występuje jako Marilyn Monroe w „Blonde”, nadchodzącym filmie Netflix od reżysera Andrew Dominika, a film już robi nagłówki. Nowy biopic, oparty na powieści Joyce Carol Oates z 2000 roku o tym samym tytule, ma trafić na Netflix w 2022 roku. Film otrzymał ocenę NC-17; jest to pierwszy film od streamera, który otrzymał takie oznaczenie. 16 czerwca Netflix udostępnił zwiastun filmu, w którym po raz pierwszy widać de Armas w roli Marilyn. Teaser zawiera również nawiedzające wykonanie „Diamonds Are a Girl’s Best Friend.”

„To wymagający film,” reżyser powiedział Screen Daily w lutym o ocenie filmu. „Jeśli publiczności się nie podoba, to jest to problem pieprzonej publiczności. To nie jest kandydowanie na urząd publiczny” Dodał: „To film NC-17 o Marilyn Monroe, to rodzaj tego, czego chcesz, prawda? Chcę iść i zobaczyć wersję NC-17 historii Marilyn Monroe”

Otrzymanie oceny NC-17 jest zazwyczaj pocałunkiem śmierci, ponieważ ogranicza sprzedaż biletów. Ale ponieważ Netflix nie traktuje priorytetowo wydań kinowych w taki sposób, jak robią to tradycyjne studia, nie jest jasne, jak bardzo ocena wpłynie na ich plany.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o filmie, w tym obsady, daty premiery i zwiastuna.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button