Show Biznes

Ariana Grande i Cynthia Erivo zdradzają kulisy powstawania filmu „Wicked”

Instagram User @arianagrande

„Wicked” nie trafi do kin aż do 2024 roku, ale Ariana Grande i Cynthia Erivo już teraz drażnią fanów zakulisowymi zdjęciami przytulających się Glindy i Elphaby – na razie bez kostiumu. Oboje aktorzy sprytnie pochowali czarno-białe zdjęcie, na którym widać ich podczas czytania, w zrzutach zdjęć na Instagramie.

Ze swojej strony, Grande wsunęła zdjęcie jej śmiechu z jej costar w końcu karuzeli zawierającej ujęcia przyrody i snap jej męża, Dalton Gomez. W międzyczasie Erivo podzieliła się tym samym zdjęciem i wideo, w którym obejmuje piosenkarkę „Thank U, Next” w przypadkowym poście na Instagramie, w którym znajduje się wszystko, od żółwia po jej różowe buty.

Grande, która ma zagrać Dobrą Czarownicę Glindę w filmowej adaptacji hitowej sztuki z Broadwayu, skomentowała post Erivo, „po prostu poza. kocham cięuu!” Tymczasem Erivo, który gra Elphaba, zostawił słodką wiadomość dla swojego costar na poście Grande, jak również. „Kocham cię Xx”, skomentowała laureatka nagrody Tony.

Zarówno dla Grande jak i Erivo, przeniesienie „Wicked” na duży ekran jest spełnieniem marzeń. W związku z tym pracują razem z reżyserem Jonem M. Chu, aby film był jak najlepszy. W lutowym wywiadzie dla E! News, Erivo otworzyła się na temat tego, jak ona i Grande tworzą siostrzaną więź, dzięki czemu mogą w pełni wprowadzić w życie przyjaźń Glindy i Elphaby.

„Ariana i ja spotykaliśmy się, rozmawialiśmy i rozmawialiśmy i budowaliśmy naszą własną relację, ponieważ wiemy, że to jest siostrzana relacja i chcemy być gotowi i przygotowani, aby być tam dla siebie nawzajem”, powiedziała outletowi. „Więc to jest to, i [director] Jon [M. Chu] jest niesamowity, więc jesteśmy po prostu rodzajem oczekiwania na rozpoczęcie. Jesteśmy gotowi na próby i wejście w to.”

Wygląda na to, że próby są już w toku – lub przynajmniej bliskie rozpoczęcia – a siostrzana więź Erivo i Grande już idzie mocno.

Image Source: Getty / Kevin Mazur / Prince Williams

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button