Show Biznes

Ariana Grande wyda nowy album dopiero po „Wicked”

LOS ANGELES, CA - JANUARY 26: Ariana Grande attends the 62nd Annual Grammy Awards at Staples Center on January 26, 2020 in Los Angeles, CA. (Photo by David Crotty/Patrick McMullan via Getty Images)

Uspokójcie się, fani popu, ponieważ oczekiwanie na siódmy album Ariany Grande może być długie. W nowym filmie dla kanału YouTube R.E.M. Beauty, piosenkarka „Positions” szczerze opowiedziała o tym, kiedy wyda nową muzykę i na razie odpowiedź brzmi: dopiero po zakończeniu zdjęć do filmu „Wicked” Grande ma zagrać Glindę w dwuczęściowej adaptacji przebojowego broadwayowskiego musicalu, który reżyseruje Jon M. Chu, a ponieważ jest to jej wymarzona rola, skupia całą swoją energię na tym, aby dać z siebie wszystko.

Podczas gdy Grande pokazywała widzom, jak odtworzyć jej geometryczny makijaż oczu, odpowiadała na pytania fanów, w tym jedno o to, kiedy wyda nową muzykę. „Denerwuję się, że muszę odpowiedzieć na to pytanie, ale czuję, że chcę być trochę przejrzysta i szczera wobec moich fanów” – powiedziała. „Prawda jest taka, że nie zaczęłam jeszcze nagrywać albumu.”

Trenerka „The Voice” zdradziła, że chce się upewnić, że „Wicked” będzie miał 100 procent jej uwagi. W końcu marzyła o tym, by zagrać Glindę Dobrą Czarownicę, odkąd była małą dziewczynką. „W tej roli będę musiała poświęcić każdą część siebie, każdą minutę, każdą uncję mojego serca, mój czas, moją duszę, wszystko, co mogę jej dać” – powiedziała o roli. „W tej chwili mam pełne ręce roboty przy wielu innych zadaniach związanych z 'dreszczowcami’. Spędzam cały swój czas z Glindą, po prostu nie byłam gotowa”.

Chu ogłosił niedawno na Twitterze, że „Wicked” zostanie podzielony na dwie części, z których pierwsza ukaże się w Boże Narodzenie 2024 roku, a druga w Boże Narodzenie 2025 roku. Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć latem tego roku. Cynthia Erivo, odtwórczyni roli Elphaby, powiedziała niedawno Variety, że obsada i ekipa wciąż pracują nad stworzeniem klimatu filmu. „Jesteśmy na początku, wszyscy rozmawiamy o tym, czego chcemy, co chcemy zrobić, w jakim stylu” – powiedziała Erivo. „Rozmawiałam z Paulem Tazewellem, który jest naszym projektantem kostiumów i niedawno był nominowany do Oscara, oraz z Jonem [Chu], który jest naszym reżyserem, który jest niesamowity, i wszyscy rozmawiamy o tym, jak chcemy, żeby to wyglądało.”

Biorąc pod uwagę, że „Wicked” jest jeszcze we wczesnej fazie, może minąć sporo czasu, zanim Grande wyda nową partię oryginalnych piosenek. Jednakże, ponieważ „Wicked” jest musicalem, już wkrótce Grande będzie śpiewać swoje serce na dużym ekranie. Grande chciała zagrać Glindę co najmniej od 2011 roku, kiedy to napisała tweeta na temat przedstawienia na Broadwayu. Teraz, gdy jej marzenie się spełnia, to całkiem sensowne, że na razie skupia się na Glindzie zamiast na nowym albumie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button