Show Biznes

Babcia Milesa Tellera ma jeden pomysł na następnego 007: Miles Teller

preview for Tom Cruise on his 36 year wait for Top Gun Maverick

Po prawie 15 latach w roli 007, aktor Daniel Craig postanowił przejść na emeryturę z roli legendarnego szpiega. Teraz trwa intensywne polowanie na Jamesa Bonda. Niektóre propozycje zostały już rzucone w wir wydarzeń.

Idris Elba jest jednym z nazwisk, które krążyły od lat. Również Jamie Dornan jest wymieniany jako kandydat do roli 007. Ale pytanie wciąż pozostaje: Kto powinien zagrać następnego Jamesa Bonda? Babcia Milesa Tellera, Leona Flowers, ma pewien pomysł.

Nazwisko gwiazdy Top Gun:Maverick było na wielu ustach od czasu jego występu w filmie jako Bradley „Rooster” Bradshaw. Jednak według Flowersa, Tellers idealnie nadaje się do roli Jamesa Bonda.

„On ma wszystko czego szukają – talent, wygląd, siłę, światową atrakcyjność & oh, so cool. On może być tym facetem!!!” napisała na Twitterze jeszcze w czerwcu.

Fani nie zmarnowali czasu, aby odegrać się na babci Tellers, mówiąc, że jest Amerykaninem, a nie Brytyjczykiem, jak poprzedni aktorzy (z wyjątkiem jednego australijskiego), którzy grali 007.

„On jest aktorem, moja droga. Potrafi to zrobić” – odpowiedziała Flowers jednemu z użytkowników, który zapytał o jego angielski akcent.

Kiedy inny użytkownik powiedział, że zgodziłby się, aby Teller zagrał 007, gdyby był Brytyjczykiem, ale Flower’s zapewniła ich, że jej wnuk może sprawić, że ludzie będą myśleć, że jest Brytyjczykiem.

„Mnóstwo Europejczyków grało Amerykanów. Studiował aktorstwo, które obejmuje akcenty. Byłby świetny”, powiedziała do innego fana z podobnym sentymentem.

Wiemy więc, co babcia myśli o możliwej przyszłości Tellera jako 007, ale co on sam ma do powiedzenia na ten temat? Podczas wywiadu z ET, Teller odniósł się do kampanii swojej babci i faktu, że będzie Amerykaninem grającym historycznie brytyjską rolę.

„Tak. To znaczy, tak doskonale,” powiedział o przyjęciu roli Jamesa Bonda, „Myślę, że jesteśmy aktorami, wiesz, więc może można to trochę pomieszać.”

Teller wydaje się być gotowy na wyzwanie. Jego babcia jest najbardziej na pewno w dół dla niego, ale musimy jeszcze poczekać i zobaczyć, kto zostanie wybrany w ostatecznej decyzji. W międzyczasie możecie nas złapać na przewijaniu zdrowych tweetów babci Milesa Tellera i obserwowaniu jak jest jego największą fanką.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz być w stanie znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button