Strona główna Show Biznes Bad Bunny wystąpi w nadchodzącym filmie Sony o Marvelu, El Muerto

Bad Bunny wystąpi w nadchodzącym filmie Sony o Marvelu, El Muerto

d

Marvel

Po tym, jak nasz kochający superbohaterów świat spotkał się z Morbiusem Sony z dość ciężkim, zbiorowym meh, mały sklepik z horrorami Marvela (w skład którego wchodzą Venom, Kraven the Hunter, i Madame Web) potrzebował nowej krwi. Że tak powiem.

Nieprawdopodobny wybawca przybywa w postaci Bad Bunny’ego, rapera cieszącego się ogromną popularnością i zdobywcy nagrody Grammy. Podczas poniedziałkowej prezentacji Sony CinemaCon, która odbyła się w Las Vegas, studio ujawniło, że Bad Bunny wystąpi w El Muerto, opartym na mało znanym złoczyńcy Spider-Mana, Juanie Carlosie. Postać ta pojawiła się dotychczas w dwóch komiksach, z których dowiadujemy się, że Carlos jest zapaśnikiem, którego maska obdarzyła go supersiłą. Staje do walki ze Spider-Manem w charytatywnej masce zapaśniczej i prawie demaskuje bohatera.

Posunięcie to ma sens dla Bad Bunny’ego, który po cichu buduje imponujący życiorys poza muzyką, występując tego lata u boku Brada Pitta w filmie Bullet Train tego lata, a także w kilku ostatnich gościnnych występach w WWE. „Możliwość powołania do życia El Muerto jest niesamowita. To niesamowite” – powiedział podczas prezentacji Sony. „Uwielbiam wrestling, dorastałem oglądając wrestling, a teraz sam jestem wrestlerem… Myślę, że to idealna rola dla mnie. To będzie epickie, jestem tego pewien” Debiut rapera w roli superbohatera uczyni go także pierwszym latynoskim przywódcą Marvela w filmie live-action.

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie wszyscy ci złoczyńcy Spider-Mana spotkają się ze Spider-Manem (i/lub jego coraz większymi wariantami), ale na razie El Muerto trafi do kin 12 stycznia 2024 roku.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Najchętniej czytane

Pozostałe newsy