Show Biznes

Batman grany przez Roberta Pattinsona oficjalnie powróci w sequelu

Kolejny dzień, kolejne ogłoszenie filmu komiksowego. Bez względu na to, co sądzisz o porównaniu Bruce’a Wayne’a granego przez Roberta Pattinsona z Batmanami z przeszłości, wygląda na to, że fani byli w większości zadowoleni z The Batman. Najnowsza odsłona przygód Człowieka w Kapturze zadebiutowała w kinach w marcu tego roku, osiągając w pierwszy weekend wyświetlania rekordowy wynik 128 milionów dolarów.

Jeśli mieliście jakieś wątpliwości, Robert Pattinson powraca do roli w sequelu. Warner Bros. oficjalnie ogłosiło kolejną odsłonę Batmana podczas prezentacji na CinemaCon – na scenie pojawił się nawet reżyser Matt Reeves. „Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie dla The Batman” – powiedział Reeves. „Nie udałoby się nam tego osiągnąć bez wiary i entuzjazmu wszystkich waszych zespołów na całym świecie. Jestem podekscytowany, że mogę powrócić do tego świata, aby rozpocząć kolejny rozdział.”

Wiecie, co musimy teraz zrobić, prawda? Ponieważ w naszej przyszłości na pewno pojawi się więcej Battinsonów, musimy („musimy”) dziko spekulować na temat przyszłości najnowszej odsłony Gotham City. Oto wszystko, co wiemy na temat przyszłości uniwersum Batmana Roberta Pattinsona – wraz z kilkoma domysłami na temat bohaterów i złoczyńców, których możemy zobaczyć w jego sequelach.

Kiedy zobaczymy sequel The Batman?

Okazuje się, że takie jest pytanie. W wywiadzie dla ComicBook producent The Batman Dylan Clark powiedział: „Będę nagrywał i powiem, że będzie to mniej niż pięć lat” Możemy więc bezpiecznie zarezerwować The Batman 2 na okres pomiędzy teraz a 2027 rokiem.

Jeśli 2027 brzmi jak zbyt długi okres bez Battinsona w twoim życiu, nie obawiaj się. Jeszcze przed prezentacją na CinemaCon, Reeves potwierdził The Batman sequel The Independent, a także potencjalne spinoffy HBO Max. „Już teraz opowiadamy inne historie w przestrzeni streamingowej, robimy rzeczy w HBO Max, robimy serial Penguin z Colinem [Farrell], który będzie super fajny” – powiedział Reeves. „Pracujemy też nad kilkoma innymi rzeczami, ale zaczęliśmy już rozmawiać o kolejnym filmie”

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Co czeka nas w przyszłości w Gotham City Matta Reevesa?

Zacznijmy od złoczyńców. Po pierwsze, jak wspomniał Reeves w wywiadzie dla The Independent , wygląda na to, że kolejnym projektem, który zobaczymy w Batverse, będzie serial HBO Max, w którym w rolę Pingwina wcieli się Colin Farrell. Spodziewajmy się, że serial ten będzie dalej eksplorował przestępczość i korupcję w Gotham City, które z pewnością mieliśmy okazję zobaczyć tylko w The Batman. (Poza tym, oddalibyśmy wszystko, by zobaczyć Farrella znów pajacującego w tych protezach.)

Skoro mowa o pajacach, co powiecie na zakończenie The Batman? Widzimy Zagadkę, która niedawno trafiła do Azylu Arkham za próbę zalania całego Gotham, rozmawiającą z sąsiadem z sąsiedztwa. Zapytacie, do kogo należy ten głos? Reeves potwierdził w rozmowie z Variety , że przerażający śmiech tajemniczej postaci należał do nikogo innego, jak do Jokera, granego przez Barry’ego Keoghana. Choć można by pomyśleć, że jest to oczywisty wstęp do The Batman 2, Reeves wydawał się bardziej zainteresowany zbadaniem przyszłości Jokera i Człowieka-Zagadki w serialu telewizyjnym dla HBO Max, koncentrującym się na Arkham Asylum. „Są rzeczy, o których tam rozmawialiśmy” – powiedział. „Więc jest to bardzo możliwe. Nie jest też wykluczone, że powróci jakaś historia, w której Joker pojawi się w naszym świecie.” Szczerze mówiąc, chcielibyśmy tylko zobaczyć, jak inny filmowiec odważy się umieścić Mr. Freeze’a w filmie o Batmanie live-action . Dziwniejsze rzeczy się zdarzały.

W jaki inny sposób Matt Reeves mógłby odróżnić swoją serię Batman od trylogii Nolana (a nawet filmów Snydera), które ją poprzedzały? Robin. Zarówno Nolan, jak i Snyder wstrzymywali się z wprowadzeniem Cudownego Chłopca na duży ekran. Uważamy, że teraz jest idealny moment, aby obsadzić Robina w roli Batmana Roberta Pattinsona. Czy jest lepszy sposób, aby zaskoczyć nowego Batmana, niż wprowadzenie młodego, błyskotliwego Robina, który całkowicie zrównoważy jego ponury charakter? Javon Walton z pewnością czeka na telefon. Timothée Chalamet mógłby być świetnym pomocnikiem, jeśli Reeves zechciałby uczynić tę rolę bardziej równorzędną.

Jeśli mówimy o Batmanie 2 właściwym, można sobie wyobrazić, że Bruce Wayne będzie musiał zmierzyć się z wszelkimi nikczemnościami, jakie Pingwin, Riddler i (być może) Joker przygotują w serialach HBO Max. Poza tym można by mieć nadzieję, że – biorąc pod uwagę, że poznaliśmy bardzo emo Batmana około dwa lata po rozpoczęciu jego kariery w walce z przestępczością – Wayne zacznie dojrzewać i stanie się siłą poza kostiumem Batmana, jak w przypadku wersji Christiana Bale’a. Niezależnie od tego cieszymy się, że w zakończeniu The Batman facet zdaje sobie sprawę, że bycie bohaterem to, no wiecie, dobra rzecz. Od tego momentu nie ma już żadnych ograniczeń, stary.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button