BIGGBY COFFEE w rankingu najlepszych franczyz w rankingu Entrepreneur's Highly Competitive Franchise 500

Kawiarnia znalazła się na liście firm o wysokich osiągnięciach, uznanych za innowacyjność, kreatywność i zdolność do budowania długoterminowego sukcesu.

BIGGBY COFFEE w czołówce franczyz w Wysoce konkurencyjnym rankingu Franczyza 500 Entrepreneur'sLansing, MI (RestaurantNews.com) BIGGBY® COFFEE została uznana za jedną z 500 najlepszych franczyz w Przedsiębiorca’s Franchise 500®, pierwszego na świecie, najlepszego i najbardziej kompleksowego rankingu franczyzy. 44th roczny Przedsiębiorca Franchise 500® to bardzo pożądane wyróżnienie w branży franczyzowej. Uznany za nieocenione źródło informacji dla potencjalnych franczyzobiorców, 2023 Franchise 500® plasuje BIGGBY® COFFEE jako numer 272 za wybitne wyniki w takich obszarach jak wzrost jednostek, siła i stabilność finansowa oraz siła marki.

„Jesteśmy zaszczyceni, że znaleźliśmy się na liście Franchise 500®,” powiedział Michael McFall, współzałożyciel i co-CEO firmy BIGGBY® COFFEE. „Ciężko pracowaliśmy, aby zbudować unikalną koncepcję, a uznanie ze strony Przedsiębiorca po roku niesamowitego wzrostu tylko potwierdza siłę modelu BIGGBY® COFFEE. W miarę naszego dalszego rozwoju, rok 2023 przyniesie jeszcze więcej zwycięstw.”

„Miniony rok podkreśla niezwykłe możliwości, jakie branża franczyzowa stwarza dla przedsiębiorców wszystkich szczebli” – mówi Przedsiębiorca redaktor naczelny Jason Feifer. „Firmy wymienione na naszej 44. dorocznej liście Franchise 500® reprezentują jedne z najbardziej innowacyjnych, kreatywnych i zaufanych marek w wielu branżach i podkreślają, czego potrzeba, aby zbudować taki rodzaj rozmachu, który napędza długotrwały sukces”

W Przedsiębiorca’ciągłe starania, aby jak najlepiej zrozumieć i ocenić ciągle zmieniający się rynek franczyzowy, 44-letnia formuła rankingu firmy również nadal ewoluuje. Zespół redakcyjny bada i ocenia kilka czynników, które wchodzą w skład oceny, w tym koszty i opłaty, wielkość i wzrost, wsparcie, siłę marki oraz siłę i stabilność finansową. Każda franczyza otrzymuje łączną ocenę opartą na analizie ponad 150 punktów danych, a 500 franczyz z najwyższymi łącznymi ocenami staje się Franchise 500® w kolejności rankingu.

W ciągu 44 lat istnienia, Franchise 500® stał się zarówno dominującym miernikiem konkurencyjności dla franczyzodawców, jak i podstawowym narzędziem badawczym dla potencjalnych franczyzobiorców. Pozycja BIGGBY® COFFEE w rankingu świadczy o jej sile jako możliwości franczyzy.

  Jaki zbiór odbić przenosiłby równoległobok?

Aby zobaczyć BIGGBY® COFFEE w pełnym rankingu, odwiedź www.entrepreneur.com/franchise500. Wyniki można również zobaczyć w numerze styczeń/luty 2023 r Entrepreneur, dostępny w kioskach 17 stycznia.

O franczyzie BIGGBY® COFFEE

Firma BIGGBY® COFFEE, z siedzibą w East Lansing, Mich., rozpoczęła działalność od jednego sklepu 15 marca 1995 roku. Rok później, na progu otwarcia drugiej lokalizacji, Bob Fish i Michael McFall, za sprawą uścisku dłoni i 4 000 dolarów, zdecydowali się na franczyzę. Wartości kulturowe marki: Make Friends, Have Fun, B Yourself and Share Great Coffee pomagają miłośnikom głębokiej kawy i osobom ciekawym kawy korzystać z mniej pretensjonalnego i zabawnego podejścia do standardowego paradygmatu kawiarni. Oprócz napojów godnych konesera o nazwach takich jak Teddy Bear® i Caramel Marvel®, bariści BIGGBY® COFFEE zapewniają unikalne doświadczenie skupione na rozjaśnianiu dnia swoich klientów i wspieraniu ich w budowaniu życia, które kochają. Wielkie „B” na pomarańczowym tle przyjęło się i dziś BIGGBY® COFFEE ma ponad 330 kawiarni w wielu stanach, w tym Michigan, Ohio, Indiana, Illinois, Karolina Północna, Karolina Południowa, Wisconsin, Kentucky, Idaho, Georgia i Floryda.

  Dla jakich wartości x szereg jest zbieżny?

Kontakt:
Julie Maw
Mainland
209-617-6518
jmaw@hellomainland.com