Biscuit Belly Plans To Continue National Expansion In 2023 After A Year Of Internal Growth And Support

Restauracja serwująca najwyższej jakości południowy brunch, planuje skupić się na krajowej ekspansji franczyzowej w nowym roku

Biscuit Belly planuje kontynuować krajową ekspansję w 2023 roku po roku wewnętrznego wzrostu i wsparciaLouisville, KY (RestaurantNews.com)Biscuit Belly, restauracja brunchowa „craft casual” z siedzibą w Kentucky, serwująca ciepłą gościnność i inspirowane kucharzem kanapki śniadaniowe z herbatnikami, zmierza do 2023 r. z wielkimi planami, by po spędzeniu 2022 r. na powiększeniu zespołu przywódczego pomóc w skupieniu się na sukcesie franczyzobiorców. Marka pragnie znaleźć odpowiednich franczyzobiorców, którzy pomogą wprowadzić koncept do nowych społeczności w całych Stanach Zjednoczonych w nowym roku.

Biscuit Belly otworzył dwie nowe lokalizacje franczyzowe w 2022 roku, jedną w Evansville, Indiana i ich pierwszą lokalizację w Peach State w Acworth, Georgia. Obie lokalizacje natychmiast doświadczyły wsparcia swoich społeczności i odniosły wielki sukces. Marka odpowiedziała również na rosnące zapotrzebowanie konsumentów w ich rodzinnym stanie Kentucky, dodając kolejną lokalizację należącą do firmy w Louisville. W nowym roku marka zapuści korzenie w Alabamie, otwierając dwie nowe lokalizacje w Huntsville i Hoover na początku 2023 roku, a do końca roku planuje otworzyć łącznie osiem.

Biscuit Belly Plans To Continue National Expansion In 2023 After A Year Of Internal Growth And Support

W tym ostatnim roku zespół przyniósł na Lisa Dwelly jako nowy wiceprezes ds. operacyjnych i szkoleniowych Biscuit Belly, aby wzmocnić wysiłki rozwojowe marki i zapewnić jeszcze większej liczbie społeczności lepsze doświadczenie brunchu. Dwelly stworzyła zarówno programy szkoleniowe dla menedżerów, jak i programy szkoleniowe w sklepach, aby rozwijać i wspierać partnerów franczyzowych. Wspiera ich podczas otwierania nowych sklepów, oferując pełny zespół trenerów, rozmowy lub wizyty kontrolne oraz poświęcając im czas na kontakty z liderami korporacji. Jej celem jest zapewnienie partnerom franczyzowym tyle pomocy, komunikacji i rozwoju, ile potrzebują. Oferowanie spójnej obsługi, spójnego jedzenia i spójnych doświadczeń dla wszystkich, od klientów Biscuit Belly po członków zespołu marki.

„Specjalnie wybraliśmy, aby skupić wszystkie nasze wysiłki marketingowe w 2022 roku na kultywowaniu zespołu, aby zapewnić naszym franczyzobiorcom sukces” – powiedział Chad Coulter, założyciel i dyrektor generalny Biscuit Belly. „Chcieliśmy skupić się na zapewnieniu naszym obecnym franczyzobiorcom najwyższej klasy wsparcia, na które zasługują, aby zapewnić mocne otwarcie i ustawić ich w ramach marki Biscuit Belly na długi czas. Skupienie się na tym w pierwszej kolejności pozwala nam płynnie prowadzić wszystkich nowych franczyzobiorców, których wprowadzimy w przyszłości.”

  Znaczenie motywacji jako czynnika w zakładach piłkarskich

Założona przez Lauren i Chada Coultera w 2019 roku, a franczyza od 2020 roku, Biscuit Belly stała się zszywką w ich rodzinnym stanie Kentucky. Znany z inspirowanych przez szefa kuchni ofert obracających się wokół scratch-made biscuit, innowacyjnych napojów alkoholowych i jasnego, nowoczesnego środowiska, Biscuit Belly stał się natychmiastowym ulubieńcem wśród entuzjastów brunchu.

Biscuit Belly aktywnie poszukuje partnerów franczyzowych jedno- i wielooddziałowych. Marka ma obecnie pięć otwartych lokalizacji i ponad 20 lokalizacji w rozwoju, z planami podpisania czterech do pięciu dodatkowych umów wielooddziałowych do końca 2023 roku. Włączając opłatę franczyzową, początkowa inwestycja we franczyzę Biscuit Belly wynosi od 697 000 do 1 102 000 dolarów. Więcej informacji na temat możliwości franczyzy Biscuit Belly można znaleźć na stronie https://biscuitbellyfranchise.com.

Biscuit Belly Plans To Continue National Expansion In 2023 After A Year Of Internal Growth And Support

O Biscuit Belly

Założona w 2019 roku i franczyza od 2020 roku, Biscuit Belly otworzyła swoją pierwszą lokalizację w Louisville w Kentucky, gdzie stała się znana z kreatywnego podejścia do południowych klasyków comfort food, z naciskiem na duże, smakowite kanapki z herbatnikami. Dzięki menu opracowanemu przez szefa kuchni, marka sparowała swoje oferty inspirowane Południem z prawdziwą gościnnością, aby stworzyć optymistyczne, zabawne środowisko, w którym goście mogą cieszyć się pysznym posiłkiem z rodziną i przyjaciółmi. Z pięcioma lokalami otwartymi obecnie w Kentucky, marka ma jedną lokalizację w Indianie i trzy kolejne sklepy w budowie w Georgii i Alabamie, które zostaną otwarte przed końcem roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://biscuitbelly.com.

  Jak utrzymywany jest porządek społeczny według Karola Marksa?

Kontakt:
Marliese Balek
Franczyza Winda PR
630-804-9055
mbalek@franchiseelevator.com

  • Więcej z Biscuit Belly