PytaniaShow Biznes

Błędy w projektowaniu stron internetowych, które możesz popełnić już teraz – GdanskTown.pl

Każdego dnia, tony stron internetowych są tworzone jako coraz więcej ludzi są dźwigni na możliwość budowania obecności online dla ich działalności. W projektowaniu strony internetowej, nie można pomóc, ale przeoczyć niektóre z ważnych elementów projektu, które powinny być obecne. Jest to częściowo spowodowane przytłaczającą liczbą taktyk projektowania stron internetowych i trendów, które należy również wziąć pod uwagę podczas projektowania strony internetowej.

Nie ma znaczenia, czy masz lata doświadczenia w projektowaniu stron internetowych, czy jesteś w tym nowy, ponieważ każdy – bez wyjątku – nie jest odporny na popełnianie błędów. W rzeczywistości możesz popełniać pewne błędy w projektowaniu stron internetowych właśnie teraz, ale możesz być ich całkowicie nieświadomy, ponieważ robisz te rzeczy cały czas bez świadomości, że są to „błędy”.

Nie martw się, ponieważ nawet wytrawni projektanci stron internetowych mogą również popełniać te wszystkie-too-common błędy w projektowaniu stron internetowych. Więc, nie krępuj się i pociesz się tym faktem! Ważną rzeczą tutaj jest, aby utrzymać się poinformowany na tych błędów i dlaczego są one potencjalne zagrożenia dla Twojej witryny. Więc, tu idzie nic!

Absence of Search box

Gdzie jest pole wyszukiwania?” Uh oh! Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz, jest to, że Twoi goście mają problemy ze znalezieniem pola wyszukiwania. Ten problem może potencjalnie zrujnować Twoją stronę na całe życie. Pamiętaj, że Twoja strona jest jak pamiętnik – publiczny, czyli informacji. Jeśli Twoja witryna jest stroną biznesową lub tylko prosty blog, to nadal jest koniecznością, aby mieć pole wyszukiwania. Pole wyszukiwania jest tam, aby pomóc odwiedzającym znaleźć to, czego szukają w Twojej witrynie. Nikt nie chce musieć ręcznie szukać czegoś w internecie, kiedy może po prostu przejść do innych stron, które dadzą im to, czego chcą.

Web Design Mistakes You Might Be Committing Right Now

Niezoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych

Z gwałtownie rosnącym ruchem mobilnym w tych dniach, to nic dziwnego, dlaczego projektanci stron internetowych są teraz clambering, aby uzyskać ich klientów witryn przyjaznych dla urządzeń mobilnych. Możesz mieć fantazyjnie wyglądającą stronę internetową z wszystkimi tymi fajnymi funkcjami tylko po to, aby dowiedzieć się, że Twoja strona nie będzie działać na przeglądarkach mobilnych. To nie powinno być w ogóle, ponieważ wiele osób teraz są bardziej skłonni do odebrania ich smartfony nad ich komputerów, gdy szukają czegoś w sieci. Nie chciałbyś stracić potencjalnie dobrego ruchu, ponieważ Twoja strona nie jest przyjazna dla urządzeń mobilnych.

Zbyt duża koncentracja na kontach w mediach społecznościowych

Podczas gdy posiadanie obecności w mediach społecznościowych jest dobre dla Twojej marki, nie powinno odbywać się kosztem Twojej strony internetowej. Innymi słowy, Twoja strona internetowa nie powinna być umieszczona na tylnym palniku, ponieważ odwiedzający skupiają się zbytnio na kontach mediów społecznościowych. Posiadanie skrótów do mediów społecznościowych na swojej stronie jest dobrą rzeczą, jednak ogranicz je do minimum, aby nie przyćmiły Twojej strony internetowej. Użytkownicy powinni być w stanie spędzić więcej czasu na swojej stronie, zamiast na swoich kontach w mediach społecznościowych, więc unikaj umieszczania ich jako centralnego punktu projektu witryny.

Poor readability

Twoje czcionki nie powinny być mocno stylizowane, zbyt małe, ani w żywych kolorach, aby zapewnić odwiedzającym możliwość odczytania informacji po prostu dobrze. Możesz myśleć, że dobrze pasują do Twojego tła i ogólnego projektu strony, ale może to nie być wystarczająco czytelne, aby przeczytać. Co możesz zrobić, to użyć krojów pisma, obrazów lub tła kolorów, które nie pozostawiają czytelnikom mrużenia lub rozszerzania oczu tylko po to, aby przeczytać kontekst. Słaba czytelność to gwarantowany błąd, który może zniszczyć doświadczenie każdego użytkownika.

Final thoughts

Tak więc, masz to. Czy jesteś winny któregoś z błędów wymienionych powyżej? Po drugiej stronie, jeśli rozważasz szukając porady cyfrowego eksperta, aby upewnić się, że wszystko jest dobrze z projektem strony internetowej, a następnie po prostu szukać różnych takich jak Web Design Dubai, lub te w swojej okolicy.

Szukaj firmy projektowej lub jakiejkolwiek agencji cyfrowej w ogóle, która oferuje dokładnie to, czego potrzebuje twoja strona internetowa w tej chwili. Wiele firm Web Design Company Dubai będzie współpracować z Tobą w realizacji celów marketingu cyfrowego. Nie zadowalaj się mniejszą ilością!

Related Articles

Back to top button