Show Biznes

Bowen Yang i Joel Kim Booster szukają miłości i speedosów w zwiastunie „Fire Island” Hulu

Zwiastun filmu „Fire Island” na Hulu jest już dostępny. Film, w którym występują Joel Kim Booster, gwiazda „Saturday Night Live” Bowen Yang i Margaret Cho, przedstawia gejowską wersję „Dumy i uprzedzenia” Jane Austen

Oto jak Searchlight opisuje ten film: 'Fire Island’ Andrew Ahna to współczesny rom-com, którego akcja rozgrywa się w kultowym Pines i ukazuje różnorodne, wielokulturowe spojrzenie na odmieńczość i romans. Zainspirowana ponadczasowymi poszukiwaniami z klasycznej 'Dumy i uprzedzenia’ Jane Austen, historia skupia się na dwóch najlepszych przyjaciołach (Joel Kim Booster i Bowen Yang), którzy wyruszają na legendarną letnią przygodę z pomocą taniego rosé i grona eklektycznych przyjaciół.”

Booster powiedział Entertainment Weekly, że pomysł na film powstał jako żart z przyjaciółmi. Jednak na napisanie filmu zdecydował się dopiero pewnej nocy, kiedy wziął kwas. Wyjaśnił: „Wiem, że to brzmi bardzo głupio: 'Wziąłeś kwas na Fire Island i to zmieniło twoje wyobrażenie o sobie’ Ale to naprawdę w ogromnym stopniu wpłynęło na akceptację samego siebie.”

Booster powiedział, że początkowo film był bardziej rygorystyczną adaptacją „Dumy i uprzedzenia”, ale to się zmieniło w trakcie pracy nad nim. Powiedział: „To, co naprawdę zwróciło moją uwagę, to fakt, że jest to film o wybranej rodzinie, a konkretnie o mojej przyjaźni z Bowenem i o tym, że jako azjatyccy odmieńcy znajdujemy się w przestrzeni, która być może nie jest dla nas stworzona, i potrafimy to przezwyciężyć. To było dla mnie naprawdę mocne.”

Obejrzyj zwiastun i czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co wiemy o nadchodzącym rom-comie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button