Show Biznes

Brad Pitt „spotyka się” z kimś i ma „dużą grupę artystycznych przyjaciół”

preview for Brad Pitt’s Biggest Career Moments

Na szczycie absolutnie rockowego Bullet Train press tour wygląda i kupił 40 milionów dolarów kawalerki na klifie, Brad Pitt znowu się umawia. Źródło mówi People, że Brad „ma dużą grupę artystycznych przyjaciół w L.A., z którymi spędza czas” i „umawia się na randki, ale nie jest w poważnym związku” Jak dołączyć do tej grupy artystycznych przyjaciół z L.A.?

Źródło People’a zauważa również, że Brad jest również bardzo skupiony na spędzaniu czasu z szóstką dzieci jego i Angeliny Jolie – Maddoxem, Paxem, Zaharą, Shiloh, Knoxem i Vivienne.

„Brad je kolację z młodszymi dziećmi, kiedy wszystkie są w L.A. Ponieważ dzieci są teraz starsze, mają swoje własne życie i przyjaciół”, mówi źródło. ” Brad nadal ma z nimi całkiem dobre relacje. Brad ma swoje filmy, ma Miraval i ma te inne [passions]. On kocha architekturę, kocha kreatywność. Żyje swoim najlepszym życiem w tych okolicznościach.”

Tymczasem wydaje się, że kwitnie promując Bullet Train. Jak mówi źródło, „To był dla niego wspaniały projekt, który nakręcił po miesiącach blokady COVID. Plan zdjęciowy był dla niego intensywny i wymagający. Podobało mu się to. Czuje się świetnie w tym filmie.”

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button