Show Biznes

Bright 2 Willa Smitha na Netflixie oficjalnie odwołany

Prawie miesiąc po policzku, który usłyszał cały świat, domino dla Willa Smitha wciąż się przewraca. Po usunięciu z Akademii, dziesięcioletnim zakazie udziału w rozdaniu Oscarów i bezterminowym wstrzymywaniu różnych projektów filmowych, konsekwencje dla Smitha wciąż się powiększają. Teraz zagrożone są dwa kolejne filmy Smitha, a jeden z nich został ostatecznie zamknięty.

Netflix oficjalnie anulował prace nad Bright 2, sequelem Bright, filmu z 2017 roku w reżyserii Davida Ayera, w którym główną rolę zagrał Smith. W filmie Smith wcielił się w postać detektywa policji Los Angeles, który żyje i pracuje w wersji Los Angeles, gdzie ludzie współistnieją z magicznymi stworzeniami. Sequel został zapowiedziany w styczniu 2018 roku, zaledwie miesiąc po premierze filmu, i od tego czasu trwają prace nad jego realizacją. Teraz nie jest już realizowany, a źródła Bloomberga donoszą, że anulowanie produkcji jest „niezwiązane” z klapą. Film, który spędził lata w piekle rozwoju, nagle i wygodnie anulowany niecały miesiąc po tym, jak jego gwiazda została uwikłana w ogólnoświatowe kontrowersje? Daj spokój, Netflix, nie urodziliśmy się wczoraj.

Tymczasem National Geographic opóźnił prace nad Pole to Pole, serialem, w którym Smith miał odwiedzić biegun północny i południowy. Będzie to trzecia współpraca Smitha z National Geographic, po One Strange Rock i Welcome to Earth. Zdjęcia do serialu miały rozpocząć się za trzy tygodnie, ale obecnie produkcja została przesunięta na jesień. Według Bloomberga, opóźnienie jest związane z kontrowersjami związanymi z nominacją Smitha do Oscarów.

Ale co oznaczają utracone dochody i utrata widoczności dla mega zamożnej, mega sławnej gwiazdy? Smith poradzi sobie doskonale ze swoim majątkiem netto wynoszącym 350 milionów dolarów, a świat nie zamierza przestać o nim mówić w najbliższym czasie. Ale jeśli jest jedna konsekwencja, od której Smith nie może się uchronić, to jest nią wściekła matka.

Rose Rock, matka Chrisa Rocka, wypowiedziała się w wywiadzie dla WIS-TV w Południowej Karolinie. „Kiedy Will spoliczkował Chrisa, spoliczkował nas wszystkich” – powiedziała . „Ale tak naprawdę spoliczkował mnie. Kiedy ranisz moje dziecko, ranisz też mnie”. Jego ludzie napisali artykuł i powiedzieli: 'Przepraszam Chrisa Rocka’, ale coś takiego jest sprawą osobistą. Trzeba wyciągnąć rękę”

Może w nowym wolnym czasie Smith będzie mógł złożyć wizytę pani Rock, a swoją oscarową energię przeznaczyć na godne nagrody przeprosiny. Na razie jednak wydaje się, że stosuje sprawdzoną strategię „ucieczki od problemów”. Wszyscy to przerabialiśmy, stary. Różnica polega na tym, że celebryci mogą uciekać od swoich problemów, podróżując przez pół świata, tak jak zrobił to Smith. W miniony weekend pojawił się na prywatnym lotnisku w Bombaju, gdzie spotkał się z paparazzi i pozował do zdjęć z fanami. Źródło mówi People, że Smith podróżował do Indii w celach duchowych, by ćwiczyć jogę i medytację.

W swoich przeprosinach po Oscarach Smith powiedział: „Zmiana wymaga czasu, a ja jestem zobowiązany do wykonania pracy, która sprawi, że już nigdy więcej nie pozwolę, by przemoc wzięła górę nad rozsądkiem.” Zmiana wymaga też, jak widać, dużo jogi.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button