Show Biznes

Britney Spears wycofuje się z mediów społecznościowych

HOLLYWOOD, CALIFORNIA - JULY 22: Britney Spears arrives at the Sony Pictures'

Źródło obrazu: Getty / Steve Granitz

Britney Spears robi krok w tył od mediów społecznościowych. 24 kwietnia, 40-letnia piosenkarka – znana z tego, że jest dość aktywna w sieci – poinformowała swoich zwolenników na Instagramie, że robi sobie przerwę w poście podpisanym „Idę na hiatus mediów społecznościowych na trochę 📱 !!! Przesyłam moją miłość i niech Bóg was wszystkich błogosławi 💓💓🌹🌹 !!!” Jej post zawierał filmik z dzieckiem w szlafroku, okularach przeciwsłonecznych i wałkach do włosów, co może być wskazówką, że przerwa może być spowodowana tym, że spodziewa się dziecka z Samem Asghari.

W prawdziwym stylu Spears ogłosiła wiadomość o swojej ciąży 11 kwietnia za pośrednictwem Instagrama. „Więc zrobiłam test ciążowy … i cóż … Będę miała dziecko” – napisała w poście. To będzie pierwsze dziecko Spears z Asghari i jej trzecie w ogóle, ponieważ dzieli ona dwóch synów, 16-letniego Seana i 15-letniego Jaydena, z Kevinem Federline.

Niektórzy mogą twierdzić, że przerwa Spears w mediach społecznościowych jest więcej niż uzasadniona po tym, co przeszła w tym roku. Jej 13-letnia opieka konserwatorska dobiegła końca 12 listopada, po tym, jak w czerwcu 2021 roku podczas rozprawy sądowej poprosiła o jej zakończenie. Teraz, gdy wszystko się skończyło, przyszła piosenkarka wydaje się być skupiona na tym, by iść naprzód ze swoim narzeczonym i powiększającą się rodziną.

Spears nie powiedziała, jak długo zamierza być z dala od mediów społecznościowych, ale jej fani są zadowoleni, że poświęca trochę czasu na cieszenie się ciążą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button