Show Biznes

Busy Philipps i Marc Silverstein rozstają się po prawie 15 latach małżeństwa

LOS ANGELES, CA - APRIL 17:  Screenwriter/director Marc Silverstein (L) and his wife actress Busy Philipps pose at the after party for the premiere of STX Films'

Busy Philipps i Marc Silverstein rozstali się po prawie 15 latach małżeństwa. Podczas najnowszego odcinka swojego podcastu „Busy Philipps Is Doing Her Best” 27 maja, Philipps ujawniła, że ona i Silverstein są w separacji od lutego 2021 roku, czyli ponad rok. „Nasze dzieci wiedzą, nasze rodziny wiedzą, nasi przyjaciele wiedzą”, mówi Philipps. „To jest podróż. Jour-ney. To była podróż.”

Philipps i Silverstein pobrali się 16 czerwca 2007 roku i mają dwoje dzieci: 13-letnią Birdie Leigh i 8-letnią Cricket Pearl. Z biegiem lat Philipps otwarcie opowiadała o ich związku, szczerze mówiąc o tym, że kilkakrotnie prawie rozwiodła się z Silversteinem z powodu nieporozumień. Mówiąc o ich separacji, Philipps wyjaśniła, że zdecydowali się utrzymać szczegóły ich związku w tajemnicy przez ostatni rok, aby chronić swoje dzieci w tym delikatnym okresie.

„Najpewniejszym sposobem, w jaki Marc i ja byliśmy w stanie zapewnić prywatność naszym dzieciom, które tak cholernie kochamy, było nieangażowanie w to opinii publicznej” – powiedziała Philipps, dławiąc się. „Istnieje konwencjonalne wyobrażenie o tym, co osoba publiczna powinna zrobić, gdy jej związek się kończy, i jest ono bardzo dobrze ugruntowane, prawda? Składasz oświadczenie; zobowiązujesz się do pozostania przyjaciółmi; 'Proszę, uszanuj naszą prywatność i prywatność naszej rodziny w tym czasie’ Ale prawda jest taka, że kto wymyślił tę zasadę – że tak się to robi? Mówię poważnie.”

„Możesz robić tylko to, co jest dobre dla Ciebie i Twojej rodziny.”

Kontynuowała: „Ostatnie kilka lat pokazało mi, że można robić tylko to, co jest dobre dla nas i naszej rodziny, niezależnie od tego, czy prowadzimy życie publiczne, czy też nie, czy zamieszczamy wpisy na Facebooku, czy cokolwiek innego. Ponieważ w tym momencie wszyscy prowadzimy życie publiczne. Nie musisz podążać za konwencjonalnym pomysłem tylko dlatego, że tak już kiedyś zrobiono. Naprawdę w to wierzę.”

Kiedy współprowadząca program Philipps, Caissie St. Onge, zwróciła uwagę na to, że z perspektywy osoby postronnej ich relacje wydają się być przyjazne, gwiazda „Girls5eva” wyjaśniła, że ona i Silverstein nadal są dla siebie nawzajem. „Cóż, kochamy się – bardzo mocno! Mamy razem piękne dzieci i jest wiele rzeczy, które naprawdę działają w naszym związku… Naprawdę chciałam mieć jasny obraz sytuacji, zanim wypowiem się publicznie na temat [the separation] i teraz widzę bardzo wyraźnie, jak bardzo jestem wdzięczna, że mam z nim dzieci i że jest osobą, z którą mogę je wychowywać.”

Przez lata małżeństwo przeżywało wiele wzlotów i upadków, w tym kilka kłótni o nierówny podział obowiązków rodzicielskich. „[Marc] nie rozumiał, jak być ojcem i w zasadzie nie próbował. Sama zajmowałam się rodzicielstwem” – powiedziała rodzicom w 2018 roku. „Kiedy powiedziałam mu, że chcę mieć drugie dziecko, powiedział: 'Dobrze, ale to wszystko zależy od ciebie’ To było takie rozdzierające serce … . Będziesz przechodzić przez okresy, kiedy nie jesteś w [parenting], ale zawsze musi być jedna osoba chętna do walki. Kilka razy poszłam do Marca i powiedziałam: „Nie mogę tego dłużej robić. Coś musi się zmienić, i to jesteś ty””

„Jesteśmy w trakcie pracy, ale staramy się, jak możemy, a to wszystko, co możesz zrobić.”

W swoim pamiętniku z 2018 roku, „This Will Only Hurt a Little”, Philipps wyjaśniła, że ten brak wsparcia emocjonalnego zachęcił ją do zwierzenia się innemu mężczyźnie. „Był pewien mężczyzna, z którym się przyjaźniłam, inny tata. Jedliśmy razem lunch i takie tam. Pisaliśmy SMS-y. Dużo rozmawialiśmy przez telefon” – powiedziała. „Szczerze mówiąc, zadurzyłam się w nim. Podobał mi się. Może nawet go kochałam? On najwyraźniej też mnie lubił”.

Kiedy Philipps powiedziała Silversteinowi, że chce rozwodu, był zszokowany. Po konsultacji z jej najlepszą przyjaciółką, Michelle Williams, i terapeutą, Philipps i Silverstein rozpoczęli terapię dla par. „Tym razem Marc miał swojego terapeutę. I zaczęliśmy nad tym pracować” – mówi Philipps. „Ale ja też ciągle rozmawiałam z moim emocjonalnym chłopakiem (z braku lepszego określenia). Wiem. Ta część jest do dupy. Przykro mi. Naprawdę jest mi przykro. Naprawdę bardzo.”

W wywiadzie dla Rodziców dodała: „Odbyliśmy wiele poważnych rozmów i konsultacji, a on jest teraz niesamowicie zaangażowany w sposób, którego wcześniej chyba sobie nie wyobrażał. Jesteśmy w trakcie pracy, ale staramy się jak najlepiej, a to wszystko, co można zrobić.”

Philipps i Silverstein nie udzielili na razie dodatkowych komentarzy na temat ich rozstania.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button