Capital Tacos to Deepen Central Florida Presence Following 3-Unit Franchisee Development Deal

Franczyza Casual Tex-Mex kontynuuje swoją planowaną ekspansję na całej Florydzie

Capital Tacos to Deepen Central Florida Presence Following 3-Unit Franchisee Development DealOrlando, FL (RestaurantNews.com) Krótko po ogłoszeniu swojego agresywnego planu ekspansji na 2023 r, Capital Tacos, uznana w całym kraju sieć restauracji casual Tex-Mex, spełnia swoją obietnicę ustanowienia ceglanych i stacjonarnych lokalizacji franczyzowych w ojczyźnie marki na Florydzie, ogłaszając niedawną umowę na rozwój 3 jednostek w centralnym regionie stanu. Pierwszy z nich zostanie otwarty w Clermont Regional Shopping Center, 1042-1044 E Highway 50 w Clermont wiosną tego roku pod kierownictwem Jima Kerra.

Kerr, lokalny przedsiębiorca z ponad 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży korporacyjnej, wykorzystuje umiejętności i know-how zdobyte jako były franczyzobiorca, aby znaleźć ponowny sukces w powstającej koncepcji Capital Tacos. Kerr wcześniej posiadał wraz z rodziną franczyzę pojedynczej restauracji w Atlancie, zanim przeniósł się na Florydę, gdzie ostatnio zajmował się sprzedażą.

Odkrył, że przewija recenzje, aby znaleźć najlepiej oceniane tacos w swojej okolicy, a od czasu natknięcia się na ciągłe 5-gwiazdkowe recenzje marki, stał się oddanym klientem Capital Tacos, mówiąc: „To był najlepszy Tex-Mex, jaki kiedykolwiek miałem” Oprócz wysokiej jakości doświadczeń klientów i innowacyjnego wyboru menu, to właśnie ich głęboka kultura firmy ugruntowała decyzję Kerra, aby ostatecznie zostać partnerem franczyzowym.

„Nie mogło być bardziej odpowiedniego czasu, aby dołączyć do rodziny Capital Tacos”, powiedział Kerr. „Pomijając moje osobiste pochodzenie, rynek Orlando desperacko potrzebował innowacyjnej i całkowicie pysznej sieci Tex-Mex, która mogłaby się przyjąć w swojej społeczności, i nie mam wątpliwości, że Capital Tacos wkrótce wypełni tę pustkę i stanie się podstawą dla mieszkańców Środkowej Florydy”

Z korzeniami w Tampa Bay, Capital Tacos rozwinął agresywny plan rozwoju, który zabiera ukochaną franczyzę Tex-Mex poza serce florydzkiego wybrzeża Zatoki. Marka uruchomiła swój program franczyzowy na początku 2022 roku i od tego czasu podjęła kroki w celu ustanowienia obecności w wielu regionach, w tym w Atlancie, Charlotte, Kolorado, Orlando i Południowej Florydzie, z cegłą i zaprawą, która ma otworzyć drzwi w każdym z tych rynków do drugiego kwartału tego roku. Nie wspominając o przyczepach gastronomicznych, kolejnym elementem, który Capital Tacos planuje wprowadzić na kilka rynków w najbliższych miesiącach. W związku z planami rozwoju sieci restauracji w Orlando, umowa na 3 lokale Kerra przyczyni się do nasycenia rynku środkowej Florydy w Clermont, Ocala i Lady Lake, aby zapewnić całemu regionowi dostęp do menu Capital Tacos.

  Random Identities Fall 2023 Menswear

„Z planami rozwoju w ramach naszego siostrzanego rynku Orlando, zespół Capital Tacos jest przekonany, że marka będzie płynnie podróżować w tym obszarze, gdzie nasza oferta jest tak bardzo popytowa, zwłaszcza z wkładem Jima, który podziela nasz cel przyniesienia najlepszego Tex-Mex i nostalgicznie zabawnego czasu do większej liczby społeczności w całym regionie”, powiedział Josh Luger, współzałożyciel Capital Tacos. „Nie mamy wątpliwości, że wyjątkowe pochodzenie i doświadczenie Jima przyczyni się do wielkiego sukcesu na Środkowej Florydzie i z niecierpliwością czekamy, aby być świadkami jego osiągnięć na tym terytorium”

Capital Tacos poszukuje obecnie franczyzobiorców jedno- i wielooddziałowych zainteresowanych nowymi możliwościami kariery lub tych, którzy chcą zdywersyfikować swoje obecne portfolio.

Więcej informacji na temat możliwości franczyzowych Capital Tacos można znaleźć na stronie https://capitaltacosfranchise.com.

O Capital Tacos

Capital Tacos to ciesząca się ogólnokrajową renomą franczyza restauracji typu fast-casual Tex-Mex założona w Tampa na Florydzie, która obecnie działa lub wkrótce będzie działać na terenie stanów Floryda, Georgia, Karolina Północna i Kolorado. Została uznana za jedną z 40 najgorętszych marek fast-casual w Ameryce i jedną z 11 sieci taco Disrupting Fast Casual Sector przez QSR Magazine, top 3 taco w kraju przez Business Insider/Foursquare i top restaurację taco w Tampa / St. Petersburg przez Yelp, wśród wielu innych nagród. Ta wschodząca marka franczyzowa znana jest z produkcji od podstaw, innowacyjności i niezrównanych smaków Tex-Mex, przesuwając granice jakości i kreatywności, z których słynie ten sektor. Capital Tacos poszukuje obecnie wykwalifikowanych kandydatów do pomocy w dalszej ekspansji franczyzy na wybranych rynkach południowo-wschodnich i ogólnie w kraju.

  Random Identities Fall 2023 Menswear

Kontakt:
Conner Gossel
Fishman PR
847-945-1300
cgossel@fishmanpr.com

  • Więcej z Capital Tacos