Show Biznes

„Captain America 4” znalazł swojego reżysera w nigeryjsko-amerykańskim filmowcu Juliusie Onah

SANTA MONICA, CALIFORNIA - FEBRUARY 08: Julius Onah attends the 2020 Film Independent Spirit Awards on February 08, 2020 in Santa Monica, California. (Photo by Jeff Kravitz/FilmMagic)

„Kapitan Ameryka 4” właśnie zrobił jeden duży krok bliżej do stania się rzeczywistością. 8 lipca The Hollywood Reporter potwierdził, że Julius Onah wyreżyseruje kolejny film o Kapitanie Ameryce, w którym Anthony Mackie jako Sam Wilson odbierze słynną tarczę pozostawioną przez Chrisa Evansa jako Steve’a Rogersa. Onah nie jest jeszcze znaną osobistością, ale nigeryjsko-amerykański filmowiec jest najbardziej znany z reżyserii takich filmów jak „The Cloverfield Paradox” i „Luce.”

Szczegóły na temat filmu pozostają skąpe, ale serial Disney+ „The Falcon and the Winter Soldier” ustawił scenę dla Sama, aby wejść w rolę Kapitana Ameryki. Krótko po wyemitowaniu finału serialu w kwietniu 2021 roku, zostało potwierdzone przez The Hollywood Reporter, że „Kapitan Ameryka 4” jest w pracach.

W finałowym odcinku serialu Sam, znany wcześniej jako Sokół, obejmuje płaszcz jako nowy Kapitan Ameryka. Na koniec odcinka pozostawiono również kilka cliffhangerów, w tym ujawnienie, że Sharon Carter jest Power Broker oraz wprowadzenie Johna Walkera jako agenta USA, co może ładnie wiązać się z kolejnym filmem.

Podczas gdy poprzednie filmy o Kapitanie Ameryce skupiały się na Steve’ie Rogersie Evansa, nadchodząca odsłona będzie śledzić historię Sama. Chociaż pojawiły się plotki, że Evans jest w trakcie rozmów, aby ponownie wcielić się w rolę Kapitana Ameryki w 2021 roku, zauważono również, że wszelkie przyszłe pojawienie się nie będzie dotyczyło innego filmu o Kapitanie Ameryce. Zobacz kilka więcej szczegółów na temat filmu przed nami.

„Kapitan Ameryka 4” Obsada

W sierpniu 2021 roku Deadline ogłosił, że Mackie powtórzy swoją rolę Sama w nadchodzącym filmie. Istnieje również duża szansa, że w filmie zobaczymy takie gwiazdy „Falcon and the Winter Soldier” jak Sebastian Stan jako Bucky, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatt Russell jako John Walker, chociaż dodatkowe szczegóły dotyczące obsady nie zostały jeszcze ujawnione.

„Captain America 4” Creative Team

Onah jest oficjalnie na pokładzie, aby wyreżyserować nowy film Captain America, ale fabuła filmu jest wciąż pod przykrywką. Jeśli chodzi o styl reżyserii, Onah udowodnił, że radzi sobie zarówno z komercyjnymi blockbusterami, takimi jak „The Cloverfield Paradox”, jak i z filmami niezależnymi. Oznacza to, że reżyserowi nie powinno być trudno odcisnąć na filmie swoje własne, kreatywne piętno, a jednocześnie sprawić, że będzie się on czuł jak spójna część większego Marvel Cinematic Universe.

Jeśli chodzi o scenariusz, film jest pisany przez showrunnera „The Falcon and the Winter Soldier” Malcolma Spellmana i scenarzystę serialu Dalana Mussona. To sugeruje, że ton serialu Disney+ może wskazywać na to, co ma nadejść w pierwszej wielkoekranowej przygodzie Sama jako Kapitana Ameryki.

„Kapitan Ameryka 4” Data premiery

Data premiery nie została jeszcze potwierdzona, ale biorąc pod uwagę i tak już zatłoczony harmonogram wydawniczy MCU na lata 2022 i 2023, prawdopodobnie film będzie miał premierę najwcześniej w 2024 roku.

– Dodatkowa relacja Sabienna Bowman.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button