Show Biznes

Cardi B ujawnia swojego ulubionego członka BTS podczas „Ask Cardi” Twitter Chat

LOS ANGELES, CALIFORNIA - NOVEMBER 19: Cardi B attends the 2021 American Music Awards Red Carpet Roll-Out with host Cardi B at L.A. LIVE on November 19, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic)

Z okazji wydania swojego nowego singla „Hot Sh*t”, Cardi B dokonała ważnego ogłoszenia na Twitterze. Podczas sesji Q&A „Ask Cardi” ze swoimi fanami, raperka „WAP” i wieloletnia członkini armii BTS w końcu ujawniła swoje uprzedzenia do BTS. Kiedy jeden z fanów zapytał ją, kto jest jej ulubionym członkiem grupy K-pop, szybko odpowiedziała zdjęciem Jimina.

Wybór ulubionego członka grupy jest czymś w rodzaju rytuału przejścia dla fanów i z pewnością pokazuje, jak poważnie Cardi B podchodzi do swojej miłości do grupy. Należy jednak zauważyć, że raperka poszła na rekord mówiąc, że nie jest największym fanem grupy w swoim domu. Ten zaszczyt przypada jej 3-letniej córce, Kulture.

W wywiadzie z 2021 roku dla Variety, Cardi B podzieliła się, że jest niewiele rzeczy, które Kulture kocha bardziej niż jamming out do BTS. „Bardzo lubię BTS, ale pozwól mi coś powiedzieć”, powiedziała. „Moja córka lubi BTS bardzo dużo bardzo dużo. Jak, 'Mamo, mamo, umieść [on] piosenkę’ I to jest tak, że ja już wiem o czym ona mówi.”

Nie ma słowa na temat tego, który członek zespołu jest ulubionym Kulture, ale jeśli gwiazdy kiedykolwiek ustawią się w sam raz, może po prostu dostać się do usłyszenia swojej mamy śpiewającej z BTS. W tym samym wywiadzie Cardi B ujawniła również, że musiała zrezygnować ze współpracy z grupą ze względu na kwestię czasu. „Miałam być na płycie z nimi, ale właśnie wydałam płytę, a potem miała się ona rozbić z czasem”, powiedziała Variety. „Ale kocham ich”.

Podczas gdy reszta sesji Q&A Cardi B na Twitterze nie była tak odkrywcza jak jej deklaracja BTS, podzieliła się z fanami kilkoma innymi ciekawymi wiadomościami, w tym tym, że chciałaby pracować ze swoim mężem, Offsetem, nad albumem. „Po moim albumie chcę mixtape z Offsetem i hiszpański album,” zatweetowała. Teraz wielkie pytanie, czy znajdzie się miejsce na collab z Jimin?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button