Show Biznes

Cardi B zapowiada nową muzykę w krystalicznym szlafroku i ręczniku

NEW YORK, NEW YORK - MAY 02: Cardi B attends The 2022 Met Gala Celebrating

Cardi B serwuje bedazzled opulence na śniadanie w swoim najnowszym poście na Instagramie. W ruchu promującym jej nowy singiel „Hot Sh*t”, który ma się ukazać w ten piątek, nagrodzony Grammy raper nagrał się śpiewając na dachu w zdobionym kryształami szlafroku przed zastawą Playboy. W prawdziwej modzie Cardi B, jej szlafrok i ręcznik na głowę zostały wykonane na zamówienie przez artystę kryształowego Vincenta Michaela z Disco Daddy Studio, a cały jej błyszczący wygląd został wystylizowany przez Kollin Carter.

Przyjaciele gwiazdy szybko skomentowali pierwszy kołowrót na Instagramie, w tym Lizzo, który napisał „F*cking beautiful” i Normani, która zostawiła pod postem mnóstwo emoji serca. „Hot Sh*t” będzie pierwszym singlem Cardi od ponad roku i zawiera featuringi od Ye (dawniej Kanye West) i Lil Durk. Chociaż Cardi pozostała zajęta w tym ostatnim roku, zostając matką dwójki dzieci i występując na remiksie Summer Walker i SZA „No Love”, powiedziała, że pandemia zdecydowanie wstrzymała jej własne projekty muzyczne.

„W zeszłym roku byłam jak, muszę wydać mój album w tym roku. Ale, potem po prostu przestałem pracować nad moim albumem znikąd, ponieważ czuję, że cała rzecz COVID zniechęciła mnie do wydania mojego albumu”, powiedziała XXL w kwietniu 2021 roku. W odniesieniu do tworzenia drugiego albumu, podzieliła się w grudniowym wideo na Instagramie, „To było dużo próbując zrównoważyć moje nowe życie motherf*cking” Cztery lata po jej debiutanckim albumie studyjnym, „Invasion of Privacy”, wydawałoby się, że Cardi powraca, a my nie możemy się doczekać, aby usłyszeć muzykę i docenić wygląd, który ma dla nas w zanadrzu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button