Bitcoin Price Prediction
Bitcoin Price Prediction

Niezwykły skok Bitcoina o 76% do tej pory w tym roku doprowadził go do kluczowego punktu technicznego, który może zapewnić wgląd w przyszły kierunek kryptowaluty. Jednak po nabraniu rozpędu, wiodąca kryptowaluta rozpoczęła trend spadkowy, tracąc po drodze parę. Obecnie Bitcoin ma trudności z utrzymaniem pozycji powyżej poziomu 28 000 USD.

Popularny analityk zasugerował, że obecne słabe wyniki cenowe Bitcoina mogą w rzeczywistości tworzyć podstawy do dużego skoku cenowego. Credible, opublikował niedawno wideo nakreślające jego teorię, że Bitcoin jest obecnie w trakcie budowania solidnych fundamentów pod paraboliczny wzrost.

„Największe konsolidacje, najwolniejsze wznoszenie się do góry dzieje się u podstawy tych paraboli. Nie oczekuj, że tego typu konsolidacje pojawią się, gdy zaczniemy poruszać się w górę do 30.000$, 40.000$ (lub) 50.000$. To będzie szybkie. To będzie agresywne. Będzie szybsze niż większość się spodziewa i prawdopodobnie zaskoczy wiele osób.”

Pomimo możliwości korekty do poziomu nawet 25 tysięcy dolarów, Credible uważa, że Bitcoin wciąż może być gotowy na duży rajd. Argumentacja analityka opiera się na idei, że obecny okres konsolidacji i ruchu bocznego jest niezbędnym krokiem dla długoterminowego sukcesu Bitcoina.

Przewidywał on, że do lipca, najdalej w ciągu dwóch miesięcy, rynek kryptowalut powinien ponownie ruszyć w górę. Oczekuje się kolejnego skoku, jak ten z 19 300 dolarów do 30 000 dolarów, co może zaprowadzić Bitcoina do 40 000 dolarów. Przewiduje się, że w tym momencie nie dojdzie do znaczących konsolidacji. Jeśli Bitcoin osiągnie granicę 40 000 lub 50 000 USD, nic nie będzie w stanie powstrzymać go przed osiągnięciem nowych wszechczasów. Uważa się, że nowe all-time highs zostaną osiągnięte przed 2024 rokiem.

Czy ten napis był pomocny?

No Tak

Zdjęcie Sohrab Khawas