Show Biznes

Chelsea Lazkani mówi, że ta scena z „Sprzedając zachód słońca” „uczłowieczyła” Christine Quinn

Selling Sunset: Season 5. (L-R) Chelsea Lazkani and Christine Quinn in episode 8 of Selling Sunset: Season 5. Cr. Courtesy Of Netflix © 2022

Christine Quinn też ma uczucia, nawet jeśli jej zachowanie w „Sprzedaży zachodu słońca” sprawia, że czasem łatwo o tym zapomnieć. Sezon piąty był szczególnie trudny dla najbardziej skłóconej agentki nieruchomości w The Oppenheim Group, ponieważ jej współpracownicy w końcu skonfrontowali się z nią w związku z wieloma podejrzanymi komentarzami, które wygłaszała na ich temat za ich plecami. Moment ten miał miejsce w czwartym odcinku sezonu, gdy Quinn i nowa agentka Chelsea Lazkani prezentowały nową ofertę, co nie spodobało się Lazkani.

Po tym, jak Quinn wyszła z płaczem, Lazkani skonfrontowała się z pozostałymi kobietami w związku z tym, co uznała za zastraszanie. Co prawda Lazkani nie wiedziała, jakie były kulisy tego, że współpracowniczki jej nowej koleżanki nagle zaczęły ją wyzywać za to, że mówiła o nich sobie nawzajem i prasie, ale i tak sytuacja nie spodobała się brytyjsko-nigeryjskiej agentce nieruchomości. „Jestem osobą, która często jest postrzegana jako silna lub powinna być silna jako czarna kobieta” – powiedziała Lazkani w wywiadzie dla E! News. „Nie zawsze jestem silna, a ona nie zawsze musi być silna”.

Podczas gdy inni pośrednicy szybko zaczęli polemizować z Lazkani, ona twardo obstawała przy swoim przekonaniu, że nigdy nie jest dobrze, gdy jedna osoba jest atakowana przez dużą grupę. W tym odcinku powiedziała kobietom: „Kiedy słyszę, że wszyscy rzucają się na jedną osobę, to jest to dla mnie zastraszanie. I nawet jeśli nie masz z nią nic wspólnego i nie lubisz jej, to gdy wszyscy razem się z nią zbierzecie, to już jest dużo”.

Patrząc wstecz, teraz uważa, że ten moment mógł „uczłowieczyć” Quinn w oczach widzów, którzy przyzwyczaili się do 33-latki odgrywającej w serialu rolę czarnego charakteru. „Myślę, że po raz pierwszy udało nam się uczłowieczyć pannę Christine Quinn” – powiedziała Lazkani. „Widzimy wrażliwą stronę kogoś, kto zawsze był postrzegany jako bardzo silny.”

Przez cały sezon piąty więź Quinn i Lazkani tylko się pogłębiała, a Quinn opowiadała się za tym, by jej przyjaciółka dołączyła do The Oppenheim Group. Pod koniec sezonu ich przyjaźń nadal była silna, ale status Quinn w serialu wydaje się być niepewny. W finale nie pojawiła się na spotkaniu ze swoimi szefami, Jasonem Oppenheimem i Mary Fitzgerald, aby omówić zarzuty, że zaproponowała jednemu z klientów Emmy Hernan 5 000 dolarów, aby nie współpracował z agentką. Quinn pozornie odpowiedziała na te zarzuty w tweecie z 22 kwietnia, który brzmiał: „30 minut do premiery #SellingSunset cieszcie się nowym sezonem i wszystkimi 5 tysiącami fałszywych fabuł!”

Niezależnie od tego, czy Quinn pozostanie w The Oppenheim Group, Lazkani będzie ją wspierać, przypominając współpracownikom, że nawet ktoś tak silny jak Quinn nie jest odporny na zranione uczucia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button