Show Biznes

Chris Rock podtweetuje Willa Smitha ze sceny

I komik, jak zwykle, ma rację ze swoimi ostatnimi komentarzami.

Musisz współczuć Chrisowi Rock’owi. Facet jest w połowie (z pewnością) wyczerpującego światowego tournee – a cykl wiadomości wirujących wokół The Slap po prostu nie przestaje.

Chcesz wiedzieć dlaczego? Ponieważ człowiek, który uderzył Rocka na Oscarach, Will Smith, po prostu… nie chce… przestać. Jasno i wcześnie w piątek rano, Smith zamieścił głęboko dziwne, sześciominutowe przeprosiny na swoim kanale YouTube. „Byłem zamglony przez ten punkt, Smith powiedział o incydencie. „To wszystko jest zamazane. Dotarłem do Chrisa i wiadomość, która wróciła, jest taka, że nie jest gotowy do rozmowy, a kiedy będzie, sięgnie. Więc powiem ci, Chris, że cię przepraszam” Cóż, tej nocy Rock wystąpił w Atlanta’s Fox Theatre, gdzie nie odpowiedział bezpośrednio na najnowszy Willism-but he certainly seemed to have something to say about it.

„If everybody claims to be a victim, then nobody will hear the real victims. Nawet ja dostałem klapsa od Suge’a Smitha” – zażartował Rock. (Przy okazji nawiązał do Mariona „Suge” Knighta, współzałożyciela Death Row Records, który obecnie odsiaduje 28 lat w więzieniu) „Następnego dnia poszedłem do pracy, mam dzieci” Rock, jak zwykle, ma tu swój punkt widzenia. Czy nasza uwaga powinna naprawdę kierować się na kanał YouTube Smitha, gdzie ten rozwodzi się nad alteracją, która miała miejsce tak dawno temu? Cóż, to jest dokładnie to, co Rock mówi – ludzie dbają o to, prawdopodobnie za bardzo, a na pewno kosztem znacznie bardziej palących problemów na świecie.

Ta zawartość jest importowana z OpenWeb. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Reklama – Continue Reading Below

Reklama – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button