Show Biznes

Chromowane paznokcie Sydney Sweeney na gali MTV Awards to ukłon w stronę „Euforii”

Sydney Sweeney zajęła scenę na MTV Movie & TV Awards w niedzielę, aby zaakceptować nagrodę za najlepsze show w imieniu obsady „Euphoria”, ale błyszczące wiaderko popcornu, które podwoiło się jako trofeum, nie było odpowiednikiem jej błyszczących chromowanych paznokci. Sweeney pojawiła się na scenie w różowym crop topie i spódnicy Miu Miu z niskim stanem, ozdobionej setkami dżetów. Z pomocą swojej artystki, Zoli Ganzorigt, gwiazda „Euphorii” odbiła światło każdego koralika i kamienia szlachetnego w swoim różowym manicure, małym, ale olśniewającym szczególe, który Cassie Howard odtworzyłaby w mgnieniu oka.

Ganzorigt przygotowała paznokcie Sweeney używając OPI GelColor Stay Classic Base Coat przed nałożeniem jednej warstwy OPI GelColor in Pink BIG z kolekcji Power of Hue marki. Gdy jej paznokcie były suche, Ganzorigt nałożyła cienką warstwę OPI Chrome Effects No-Cleanse Top Coat (14$) i posmarowała warstwę lakierem OPI Chrome Effects in Mixed Metals. Zakończyła stylizację nakładając OPI GelColor Stay Classic Base Coat. Makijażystka Sweeney, Melissa Hernandez, i jej fryzjer, Bobby Eliot, połączyli cały wygląd z różem na policzkach, dopasowanymi ustami i plażowymi falami, ułożonymi przy pomocy produktów GHD Haircare.

Na Instagramie, Sweeney podzieliła się również spojrzeniem na swoje paznokcie odbijające tęcze w promieniach słońca w drodze na miejsce rozdania nagród. Nie jest ona jedyną gwiazdą, która wypróbowała ostatnio trend chromowanych paznokci (zobacz: paznokcie Zendayi na gali rozdania Oskarów i paznokcie Kylie Jenner na ślubie Kourtney Kardashian), ale jej dziecięco-różowy manicure jest zdecydowanie ostatnim impulsem, którego potrzebowaliśmy, aby zarezerwować wizytę w salonie paznokci. Zrób zbliżenie na paznokcie gwiazdy „Euphorii” przed nami.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button