Show Biznes

Co dalej z Doktorem Strange’em, Wandą Maximoff i America Chavez?

Ta historia zawiera spoilery do Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa.

28 rozdział wielkoekranowego Kinowego Uniwersum Marvela – Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa– wreszcie nadszedł, jest teraz grany w kinie blisko ciebie. Niezależnie od tego, czy podobał ci się film i/lub szczególnie chaotyczna scena w jego środku, wiemy, że nie możesz się powstrzymać od zastanawiania się nad ciągłym, egzystencjalnym dylematem MCU: Co dalej? Na szczęście Multiverse of Madness wykonuje solidną pracę, by nakreślić przyszłość swoich bohaterów.

Related Articles

Bez dalszych ceregieli, oto co (naszym zdaniem) czeka Doctora Strange’a, America Chavez i Wandę Maximoff. I tak, zajmiemy się zaskakującą postacią z połowy sceny z napisami końcowymi.

America Chavez

Rola Xochitl Gomez jako uwielbiającej pizzę, niszczącej multiwersum bohaterki America Chavez może być najlepszą częścią Multiverse of Madness. Pod koniec filmu widzimy ją, jak szkoli się w sztukach mistycznych, najwyraźniej na szybkiej ścieżce do zostania Najwyższym Czarodziejem u boku Neda Leedsa. (Żartuję.) Jeśli Chavez nie pojawi się w adaptacji Young Avengers w ciągu najbliższych pięciu lat, z pewnością będzie miała duży udział w walce z Kangiem Zdobywcą Jonathana Majorsa. Oznacza to, że pojawi się w Ant-Man and the Wasp: Quantumania może być w planach. Ktoś będzie musiał ścigać tego faceta i jego różne warianty w całym multiwersum. Na pewno będzie to Chavez.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Doctor Strange

Biorąc pod uwagę, że mężczyzna w Multiverse of Madness w scenie w środkowych napisach końcowych zostaje wciągnięty przez Charlize Theron (!) jako Clea (!!) do innego wszechświata, wiemy, co będzie robił. Clea, która w komiksach jest potężną czarodziejką i miłosnym zainteresowaniem Strange’a, prawdopodobnie pojawi się w Doctor Strange 3 u boku byłego Najwyższego Czarodzieja. Do diabła, podobnie jak Ant-Man i Osa, może nawet nosić tytuł Doktor Strange i Clea. Nie spieralibyśmy się z tym. Jeśli Clea i Strange naprawdę połączą siły w finałowej części trylogii Doctor Strange , będzie to prawdopodobnie kolejna Multiverse of Madness -esque, podróż po linii czasu z większą liczbą cameo niż jakakolwiek scena poklatkowa mogłaby sobie poradzić. Oczywiście, może nawet zobaczymy obu bohaterów w przyszłej drużynie Marvela, zanim to nastąpi. Ant-Man i Osa: Quantumania, Tajne wojny oraz niezapowiedziany Avengers 5 wchodzą w grę.

Wanda Maximoff

Podczas gdy niektórzy nazywają występ Elizabeth Olsen w WandaVision równie godnym nagrody, my wyraziliśmy swoje rozczarowanie widząc Wandę poddaną praniu mózgu w Multiverse of Madness. Śledziliśmy podróż Wandy przez żal, ból i miłość przez osiem odcinków doskonałej telewizji, tylko po to, by zobaczyć, jak sieje spustoszenie w swoim domu na przedmieściach w ataku demonicznego opętania – strasząc piekłem… samą siebie. I swoich dzieci też, co wydaje się nieco sprzeczne z intuicją.

Za te i wszystkie swoje grzechy Wanda żałuje. Tak bardzo, że wydaje się, iż chce się zabić, rozbijając na sobie kapliczkę Scarlet Witch. Teraz, dzięki multiwersum, wiemy, że żaden bohater nigdy nie odchodzi naprawdę. Możemy więc założyć się o jakiś rodzaj odkupienia Wandy, czy to tej, z którą dorastaliśmy w MCU, czy tej, którą Wanda terroryzowała w Multiverse of Madness, czy też zupełnie innej Wandy. (Głęboki oddech) Przyjaciele i wrogowie związani z Maximoffem, tacy jak Agatha Harkness i White Vision, gdzieś tam są, a Avengers z pewnością będą potrzebować mocy Scarlet Witch, by udaremnić Kanga.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button