Show Biznes

Co dalej z Thorem w roli Chrisa Hemswortha?

preview for Taika Waititi Thor: Love & Thunder

This story contains spoilers for Thor: Love and Thunder.

Każdy, kto złapał Thor: Miłość i Grom w miniony weekend, z pewnością widział postkredytowy ekran tytułowy, który obiecywał powrót Thora. Normalny biznes Marvela, prawda? Najwyraźniej nie. Według reżysera filmu, Taika Waititi, powrót Thora był niespodzianką zarówno dla niego, jak i Chrisa Hemswortha. „Cóż, zgadnijcie co?” Powiedział Waititi w wywiadzie dla Insidera. „To była niespodzianka także dla mnie. Nie żartuję. Zobaczyłem to w teatrze i byłem jak, 'O cholera. Naprawdę? Nawet Chris był jak, 'Co?’ Ale oczywiście, że wróci. To najlepsza postać. To znaczy, mogę być trochę stronniczy, ale jest najbardziej zabawny do oglądania.”

Głupi Marvel, dodający do swoich filmów kawałki bez sprawdzania z cholernym reżyserem. W każdym razie, bądźcie pewni, Hemsworth nie ciągnie Toma Hollanda i nie flirtuje z robieniem sobie przerwy od swojego superbohaterskiego alter ego, i/lub aktorstwa całkowicie. „Będę wracał po więcej i więcej, dopóki ktoś nie wykopie mnie ze sceny, wiesz,” Hemsworth powiedział Extra w czerwcu. „Cała moja kariera opierała się na graniu tej postaci i wracanie do niej raz po raz i granie jej z różnymi reżyserami i różnymi obsadami było absolutną radością.” Brzmi jak facet, który jest gotowy na Thor 37: The Battle For Olympus. Biorąc pod uwagę, że Thor: Love and Thunder– który zadebiutował w kinach 8 lipca- kończy się, powinniśmy przedyskutować, czy zobaczymy piątą solową Thor przygodę wcześniej niż później. Albo czy zobaczymy Boga Gromu w innej przygodzie Marvel Cinematic Universe.

Love and Thunder kończy się tym, że Thorowi i Jane Foster/The Mighty Thor udaje się przekonać Gorr the God Butcher do zrobienia właściwej rzeczy: życzenia, by jego córka wróciła do życia, zamiast zabijania wszystkich bóstw we wszechświecie. Foster odchodzi – więcej o niej później – pozostawiając Thora jako de facto przybranego ojca córki Gorra, którą ten określa jako „Miłość” Hej, ona też ma supermoce! Kto by pomyślał. Pozostaje nam myśleć, że Thor i Miłość żyją długo i szczęśliwie, rozbijając złoczyńców w Nowym Asgardzie, ramię w ramię. Słodkie, prawda? Wiadomo, że Marvel nie pozwoli Thorowi na długo zaznać spokoju.

W Miłość i Grom w scenie poklatkowej, widzimy jak bardzo urażony Zeus wysyła swojego syna, Herkulesa (granego przez Ted Lasso’s Brett Goldstein) do walki z Thorem. Konfiguracja jest dość jasna: sequel Miłości i Gromu będzie Thorified Clash of the Titans, gdzie zobaczymy pełnowymiarową bitwę między bogami. Gdzie indziej w MCU wiemy, że Kang Zdobywca Jonathana Majorsa (i jego różne warianty) czają się w pobliżu, gotowi zmiażdżyć Avengers. Dodatkowo, Disney+’s Secret Wars teasuje kolejne Avengers-esque zebranie naszych ulubionych bohaterów. Bez wątpienia zobaczymy ponownie Thora Hemswortha. Napisy końcowe mówią nam o tym. To tylko kwestia tego, czy zobaczymy go najpierw w kolejnym Avengers filmie, Secret Wars, czy Thor 5. Hej, może nawet zobaczymy Love’a dołączającego do Young Avengers, które Marvel zdaje się zakładać.

Co do kumpli, kochanków i znajomych Thora? Cóż, można założyć, że wszyscy ocalali bohaterowie – przede wszystkim Walkiria i Korg – powrócą kiedyś na superbohaterski plac zabaw. Minęły gorące minuty, odkąd Hemsworth dzielił ekran z Tomem Hiddlestonem, choć mało prawdopodobne jest, że zobaczymy Boga Gromu w Loki Season Two. Marvel prawdopodobnie oszczędza wielki reunion na wielką bitwę z Kangiem. Co do Jane Foster w wykonaniu Natalie Portman? Scena z napisów końcowych rzeczywiście pokazuje, że ona tam jest, gdzieś w rajskiej Valhalli. Nie można wykluczyć, że Marvel przywróci ją z powrotem do życia, choćby po to, by po raz kolejny wystąpiła w roli Potężnego Thora. Byłoby nam z tym dobrze.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu OpenWeb. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji, na ich stronie internetowej.

Advertisement – Continue Reading Below

Advertisement – Continue Reading Below

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button