Show Biznes

Co obejrzeć zanim zagłuszysz Thor: Miłość i Grom

Dziś przychodzę do was tylko z dobrą wiadomością. (Orzeźwiające, prawda?) Będziecie musieli poczekać do końca tygodnia na recenzję Esquire, ale bądźcie pewni, że wykopaliśmy najnowszą pozycję Marvel Cinematic Universe, Thor: Miłość i Grom. Nie tylko to, ale najnowsza i (prawdopodobnie!) największa Thor przygoda sportowa ma szokująco niską barierę wejścia. Oznacza to, w przeciwieństwie do rozdętego MCU outing jak Doctor Strange w Multiverse of Madness, można prawdopodobnie uciec z kupnem biletu dla tego jednego członka rodziny, który nie wie, co heck Infinity Stone jest. To powiedziawszy, istnieje kilka Thor-centric superbohaterów outings, które mogą tylko dodać do swojej Miłość i Thunder doświadczenie . W ramach świętowania wielkiego powrotu Boga Gromu, oto co warto obejrzeć przed obejrzeniem Thor: Miłość i Grom.

Jeśli mam być szczery, prawdopodobnie można uciec od pozostawienia Thor z powrotem w 2011 roku. Jasne, wielkie intro Thora do MCU daje zamaszysty, 101-poziomowy przewodnik po Asgardzie i partii bohaterów i wrogów, które zwykle znajdują się w pobliżu blond peruki Chrisa Hemswortha. Tutaj jednak nasz człowiek jest raczej szekspirowskim bohaterem tragicznym – dalekim od tego, w jakiego zmieni się w przyszłości Thor w kolejnych odsłonach. Twoja decyzja.

Watch Now

2Guardians of the Galaxy

Jako Love and Thunder pregame, ponownie obejrzałem Guardians of the Galaxy, którego nie widziałem, odkąd trafił do kin way back w 2014 roku. Nie martw się – trzyma się. Jeśli chcesz w pełni docenić pierwszy akt Miłość i Grom, w którym występują najpotężniejsi bohaterowie galaktyki, upewnij się, że najpierw złapiesz historię pochodzenia drużyny. Jeśli ci się spodoba, przejdź do Strażników Galaktyki vol. 2.

Oglądaj teraz

Gdzieś po drodze Marvel zorientował się, że Hemsworth to zabawny koleś. Na szczęście dla nas wszystkich, studio w końcu postanowiło pozwolić mężczyźnie gotować. W latach 2016-2018 Marvel wypuścił kilka mockumentalnych szortów pokazujących, co pan Odinson robi w wolnym czasie na Ziemi. Udało mu się zdobyć współlokatora! Szorty zapewnią wam kilka śmiechów, na pewno. Ale moglibyśmy nie mieć Thor: Ragnarok gdyby nie heroiczne wysiłki Darryla.

Ze wszystkich przygód Thora na tej liście, Thor: Ragnarok jest zdecydowanie najistotniejszy. Spośród tysiąca kilku pozycji MCU, Miłość i Grom czuje się, jeśli w ogóle, najbardziej jak bezpośredni sequel do Ragnarok. W dodatku jest to absolutna radość. Korg? Loki? Walkiria? Dajcie drugoplanowej obsadzie Thora jego własny serial Disney+, tchórze.

” data-vars-ga-product-id=”dcbf7f7b-0ca0-44fc-be89-8b20f2185971″ data-vars-ga-product-price=”0.00″ data-vars-ga-product-sem3-brand=”” data-vars-ga-product-sem3-category=”” data-vars-ga-product-sem3-id=”” href=”https://go.redirectingat.com/?id=74968X1525077&url=https%3A%2F%2Fwww.disneyplus.com%2Fmovies%2Fmarvel-studios-thor-ragnarok%2F3XqAT8UV8ojS” rel=”nofollow” target=”_blank”>Oglądaj teraz

Aby uzyskać pełny obraz tego, gdzie Thor znajduje się w swoim tysiąc kilkadziesiąt lat w życiu, musisz przeczesać dwa ostatnie filmy z Sagi Nieskończoności. Jeśli mówimy tylko o fabule Thora – czego nie będziemy spoilerować, na wszelki wypadek – Infinity War rozpoczyna się tam, gdzie Ragnarok się skończył. Plus, to zawiera jeden z najlepszych dostaw superbohaterskich nonsensów kiedykolwiek wypowiedzianych przez aktora Marvela, w Hemswortha, „Bring… me… Thanosa!”

Watch Now

Na twoim sylabusie Marvela, Avengers: Endgame powinno być podkreślone, zaakcentowane i napisane pogrubioną czcionką. I… prawdopodobnie powinieneś zobaczyć, co Thor robi w Endgame. Jeśli wiesz, to wiesz.

Watch Now

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w podaniu ich adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnych treści można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button