Show Biznes

Co oznacza solowy występ J-Hope’a na Lollapaloozie dla BTS?

Poza długim (długim!) szlakiem wyróżnień, które J-Hope zdobył wraz ze swoimi kolegami z BTS, wykonawca przejdzie teraz do (jeszcze większej!) historii tego lata jako pierwszy południowokoreański artysta, który będzie solowym headlinerem dużego amerykańskiego festiwalu, gdy poprowadzi niedzielną noc Lollapalooza. Ale jeśli J-Hope będzie występował na Lolla solo, co to oznacza dla BTS jako grupy?

Festiwal w Chicago ogłosił we wtorek na Twitterze nowego headlinera, który zakończy niedzielne koncerty 31 lipca. Festiwal pochwalił się wstępem do występu J-Hope’a, udostępniając wideo wprowadzające do solowego singla rapera „HANGSANG (항상)” z udziałem Supreme Boi, dodając, że są „podekscytowani” ogłoszeniem jego historycznego występu. J-Hope dołączy do imponującej listy headlinerów, na której znajdują się Metallica, Dua Lipa, J Cole, Green Day i wielu innych.

Ta treść została zaimportowana z Twittera. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

28-letni raper BTS wydał własne oświadczenie, w którym stwierdził, że jest podekscytowany podjęciem tego nowego doświadczenia. „To ekscytujące nowe wyzwanie, które, jak sądzę, stanie się naprawdę pamiętnym rozdziałem w mojej muzycznej historii” – napisał na Instagramie – „Dam wam wspaniałe show. Przygotujcie się na szaleństwo!”

Ale co zaprezentuje? Cóż, prawdopodobnie większość z jego zdobywającego listy przebojów solowego mixtape’u z 2018 roku, Hope World. W momencie wydania tego energetycznego zestawu, osiągnął on szczyt nr 38 na liście Billboard 200, czego doświadczyło bardzo niewielu południowokoreańskich solistów. A wraz z wydaniem swojego łamiącego bariery językowe singla „Chicken Noodle Soup” z udziałem Becky G w 2019 roku, po raz pierwszy samodzielnie wdarł się na listę Billboard Hot 100.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Możliwe, że tę samą treść można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Jednakże, podczas gdy my cieszymy się z tej wiadomości dla J-Hope’a i dla tych, którzy już mieli szczęście zdobyć bilety na Lollapaloozę, nie możemy nie zastanawiać się, co to oznacza dla reszty zespołu. Dla wielu zachodnich boysbandów, solowy wyczyn tak wielkiego kalibru nie jest zazwyczaj dobrym zwiastunem dla dalszej działalności grupy (patrzę na Ciebie One Direction), ale dla BTS może to oznaczać coś innego.

J-Hope nie jest pierwszym członkiem zespołu, który wydał projekt i pobił rekord pod własnym nazwiskiem. Inni raperzy grupy, Suga i RM, również wydali w ostatnich latach solowe mixtape’y, jak również kilka głośnych kolaboracji. Wokaliści grupy, Jin, Jimin, Jungkook i V, również próbowali swoich sił w solowych wydawnictwach, pojawiając się od czasu do czasu na singlach, a także biorąc udział w oficjalnych ścieżkach dźwiękowych do dram z gatunku K-Drama. Nic dziwnego, że po drodze pobili wiele swoich własnych rekordów.

Jeśli chodzi o BTS, podejrzewamy, że fani nie muszą się zbytnio martwić. Nie zapominajmy, że lider grupy, RM, w 2015 roku miał swój własny headlining slot na koreańskim festiwalu muzyki hip-hopowej „ALL FORCE ONE” Podczas swojego występu zaprosił resztę rapowej linii BTS: Suga i J-Hope. Mając to na uwadze, można się zastanawiać, czy na Lollapaloozie zobaczymy więcej niż tylko jednego członka BTS… BRB, idę szukać biletów.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button