PytaniaShow Biznes

Co to jest Keno – Jak stało się internetową sensacją – GdanskTown.pl

Być może słyszałeś wiele szumu wokół gry o nazwie Keno. Teraz, co to jest Keno? Jak się w to gra? Skąd się wzięło? Dowiedzmy się tego.

Kiedy po raz pierwszy zagrano w Keno?

Keno to popularna gra, w którą gra się na całym świecie. Jest to popularna gra w Ameryce Północnej i wszech czasów ulubiona przez Amerykanów. Ale oto zaskakujący zabawny fakt: Wbrew pozorom, Keno wcale nie zostało wymyślone w Ameryce. Początki tej gry pochodzą z wielkiej historycznej krainy, jaką są Chiny. Keno ma fascynującą historię, w którą zagłębimy się bliżej. Pokazuje ona również korzyści płynące z gry dla Chińczyków.

Wynalezienie Keno przypisuje się Cheung Leungowi. Keno zostało po raz pierwszy wymyślone z zamiarem wykorzystania go jako źródła dochodów dla lidera. Wielki Mur Chiński został ukończony z czystej desperacji króla, który chciał sfinansować swoje niekończące się konflikty. Wkrótce dowiedział się, że jego poddani nie chcą i są absolutnie przeciwni płaceniu wyższych podatków. Aby poprawić tę sytuację, musiał opracować nową metodę pozyskiwania środków finansowych od ludzi.

To właśnie w tym czasie narodziło się pojęcie gry Keno. Zrozumiał, że gra przyniesie znaczną sumę pieniędzy do kasy królestwa, a jednocześnie pozwoli graczom na skorzystanie z kilku nagród. Chciał wykorzystać dochody z gry w Keno, aby pomóc żołnierzom z ich miasta w zdobyciu silnej broni i innego wyposażenia. Posiadanie lepszego sprzętu oznaczało zmniejszenie szans na atak przeciwników. Keno było pierwotnie znane jako „Biały Gołąb”, ponieważ wynik gry był przekazywany do każdego miasta przez białe gołębie. Jednak White Pigeon jest daleki od podobieństwa do współczesnego Keno.

Za zainspirowanie tej gry odpowiedzialny był klasyk „Thousand Character Classic”. Chińscy imigranci nabyli następnie tę grę i przywieźli ją do Stanów Zjednoczonych. Początkowo była znana jako Chinese Lottery, zanim została przemianowana na Horse Race Keno. Słowo „koń” zostało użyte do oznaczenia liczby liczb w równaniu.

ROZPOWSZECHNIENIE KENO NA ŚWIECIE

Gra ta szybko zyskała popularność wśród ludzi, a gry keno online stały się ulubioną rozrywką większości. Jest to prawie oczywiste, jak ludzie powoli przechodzą do online odpowiedników rzeczy – społeczności gier dla jednego, może zdecydowanie ręczyć za ten fakt.

Znaczna część chińskiej populacji rozwinęła upodobanie do niego. Imigranci z Chin zaczął eksportować grę do innych krajów, w tym USA. O dziwo, gra została bardzo dobrze przyjęta w Ameryce. Duża liczba ludzi dał się ponieść w fad ten mecz stworzył. Gra spotkała się z dużą ilością pozytywnych reakcji.

Keno zostało nazwane przez grupę graczy Horse Race. Został on stworzony, aby zamknąć wszystkie luki, które pozwoliły kasyno gra być klasyfikowane jako hazard. Po tym jak kilka stanów uczyniło hazard legalnym, kasyna zaczęły dodawać grę do swojej regularnej oferty.

HOW TO PLAY KENO?

Nawet jeśli są nowicjuszami w grze, gracze szybko pojmą jej założenia. Keno jest proste i nieskomplikowane. W grę można grać za pomocą kuponu keno lub maszyny keno. Na jednej karcie keno znajduje się osiemdziesiąt liczb. Uczestnik musi za pomocą długopisu lub kredki napisać dowolną liczbę, która nie przekracza piętnastu cyfr. Karty są następnie przekazywane do biegacza lub od razu do operatora keno. Oni dalej kopiują i dziurkują wybrane przez gracza liczby. W niektórych kasynach zakłady odbywają się po wybraniu przez gracza liczby, o którą gra, podczas gdy w innych całkowita kwota zakładu musi być określona przed wybraniem przez gracza liczb.

Wynik gry w Keno jest określany poprzez dmuchanie 80 piłeczek przypominających ping pong w dmuchawie stylizowanej na loterię. Piłeczki mają na sobie numery od jednego do osiemdziesięciu. Powietrze z dmuchawy miesza piłeczki i 20 piłeczek pingpongowych jest wybieranych losowo. Na elektronicznej tablicy Keno wyświetlane są wyniki. Gracze weryfikują swoje numery, aby sprawdzić, czy zgadzają się z tymi, które zostały wybrane. Wielu graczy uważa, że większość maszyn do Keno ma zmieniający się zestaw liczb na początku każdego dnia. Jest to coś bardzo wyjątkowego w Keno.

Wielką zaletą Keno jest to, że pozwala na koncepcję trybu dla jednego gracza. Ma to zasadnicze znaczenie dla uczynienia tej gry tak wielką sensacją online. Dzięki temu gracze, którzy nie są wielkimi ryzykantami i wahają się, czy brać udział w grach wieloosobowych, mogą wygodnie grać w tę grę. Można w nią grać zupełnie samemu. Keno daje taką możliwość. gry ze względu na ustawienia wieloosobowe mogą z łatwością spróbować swoich sił w keno.

NA ZAKOŃCZENIE- KENO VS BINGO

Choć gry zawierają karty, a także mają losowania, to keno zależy wyłącznie od decyzji graczy i dlatego jest bardziej wciągające. Pozwala na ręczne wybieranie liczb, czego nie robią Bingo i podobne gry.

Jeśli chodzi o Bingo, graczom wydaje się bilet z cyframi na nim. Podczas losowania wybiera się kartę z nadzieją, że numer, który się na niej znajduje, jest numerem zwycięskim. Natomiast w przypadku Keno, całą pracę wykonują sami gracze. To oni wybierają i typują liczbę, o którą grają.

Related Articles

Back to top button