Show Biznes

Coś jest nie tak z Homelanderem w zwiastunie trzeciego sezonu The Boys

Jeśli możemy się czegoś nauczyć z niezwykle mrocznych dwóch pierwszych sezonów serialu Amazona The Boys , to tego, że bohaterowie, złoczyńcy i sprawiedliwość nie istnieją jako odrębne pojęcia – a przynajmniej nie w taki sposób, w jaki Ameryka chce, żebyśmy wierzyli. Przykład: Zwiastun trzeciego sezonu serialu z kategorią R, który jest montażem kilku ekstremalnych The Boysizmów. (Na przykład eksplozja kilku ciał, nowe supermoce i nasz nowy ulubiony głos AI, jedyny w swoim rodzaju Giancarlo Esposito).

Ponieważ minęło już sporo czasu od zakończenia Sezonu Drugiego, pomyślmy przez chwilę o przeszłości. Stormfront dostaje w mordę od królowej Maeve, Kimiko i Starlight, a następnie zostaje (w większości) wyparowana przez syna Homelandera (w międzyczasie Chace Crawford, The Deep, zerwał więzi ze swoją sektą zrzeszającą Fresca) Ale nawet jeśli jeden potężny nazista został pokonany, problemy Ameryki sięgają znacznie głębiej. W trzecim sezonie The Boys obiecuje zbadać straszne pochodzenie Voughtów, Siedmiu i ich bliskie związki z samą Ameryką.

Teraz nowy dzieciak w mieście, Jensen Ackles, wypowiedział się na temat swojej roli Żołnierza Chłopca… co z pewnością będziecie chcieli przeczytać. Jeśli jesteście gotowi, oto wszystko, co wiemy do tej pory.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

O czym będzie The Boys Sezon Trzeci?

Amazońska adaptacja komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona wykorzystuje oryginalne postacie i świat materiału źródłowego, ale przekształca je w unikalną, nową historię. W trzecim sezonie, jak powiedział twórca serialu Eric Kripke Entertainment Weekly, „The Boys odkryje Siedmiu przed Siedmioma.”

Oznacza to, że serial przedstawi Żołnierza Chłopca, pierwszego supebohatera w stylu Kapitana Ameryki, i jego oryginalną drużynę zwaną Payback. W skład drużyny wchodzili: Stormfront, Eagle the Archer, Tek Knight i Chrimson Countess. W nowym zwiastunie widzimy Soldier Boya, który bije kogoś poza kadrem.

„Jednym z powodów, dla których zajmujemy się Soldier Boyem [in season 3] i tą drużyną, Payback, jest to, że chcemy zbadać trochę, jak się tu znaleźliśmy”, powiedział Kripke w wywiadzie dla EW. „Poprzez historię supów możemy opowiedzieć trochę o historii Ameryki i o tym, jak znaleźliśmy się w tej trudnej sytuacji, w której się obecnie znajdujemy. Soldier Boy daje nam taką możliwość.”

Grany przez Supernatural Jensen Ackles, Soldier Boy jest opisany przez The Boys wiki jako mający „żadnych skrupułów w krzywdzeniu innych lub nadużywaniu swoich mocy, ale w przeciwieństwie do większości innych Supów, jego patriotyzm i poświęcenie dla swojej pracy nie były tylko aktem. Zachowywał bardzo niewinne podejście do swojej roli, nie zdając sobie sprawy z otaczającej go deprawacji.”

Wraz z wprowadzeniem Żołnierskiego Chłopca, trzeci sezon The Boys zagłębi się w wyimaginowaną mitologię Ameryki z czasów II wojny światowej.

„Niektórzy politycy lubią przedstawiać idylliczne 'stare dobre czasy’, w których wszystko było idealne i spokojne. To kompletna bzdura” – powiedział Kripke w wywiadzie dla EW. „Nigdy tak nie było. Badając historię firmy Vought w historii Ameryki, możemy poruszyć kilka z tych kwestii. Nigdy nie było takiej Ameryki, o której mówi się 'Make America Great Again’ To zawsze była walka. I o to właśnie chodzi. To walka o to, by było lepiej”

Jeśli chodzi o Acklesa, to biedak najwyraźniej musiał nakręcić scenę orgii superbohaterów, co najwyraźniej jest na porządku dziennym. Oto, co powiedział USA Today o tym doświadczeniu. „Nie jestem osobą skromną, ale pamiętam, jak wszedłem na plan i muszę przyznać, że czułem potrzebę wpatrywania się w sufit bardziej niż kiedykolwiek w życiu” – powiedział Ackles. „Unikaj kontaktu wzrokowego, po prostu nie patrz w dół, a może uda ci się przetrwać ten dzień.

Ta treść została zaimportowana z serwisu Twitter. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

W innym miejscu zwiastuna widzimy, jak Billy Butcher, grany przez Karla Urbana, zdobywa supermoce – a dokładniej laserowy wzrok i supersiłę. Klasyka. Homelander nadal wydaje się być nieobecny myślami, a wszyscy wokół niego mówią, że wydaje się… nieobecny. Ponadto Esposito wygłasza kilka przerażających mądrości zza biurka, na co zawsze chętnie czekamy. Wygląda na to, że cała obsada również powróci: Jack Quaid (Hughie), Erin Moriarty (Starlight), Antony Starr (Homelander), Chace Crawford (The Deep), Dominique McElligott (Queen Maeve), Laz Alonso (Mother’s Milk), Jessie T Usher (A-Train), Karen Fukuhara (Kimiko) i Giancarlo Esposito (Stan Edgar). I tak, zobaczymy więcej Stormfront Aya Cash, prawdopodobnie w formie retrospekcji do czasów Payback. Ale kto wie, skoro nie zobaczyliśmy jej pełnej śmierci, to może jeszcze gdzieś w pobliżu jest.

Kiedy będzie The Boys Season Three Release Date?

Wśród wszystkich opóźnień związanych z pandemią, sezon trzeci The Boys wyemituje swoje pierwsze trzy odcinki 3 czerwca. Od tego momentu, The Boys będzie wypuszczać jeden odcinek tygodniowo do 8 lipca.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button