Strona główna Show Biznes Curtain Call Sarah Goldberg zaczyna się teraz

Curtain Call Sarah Goldberg zaczyna się teraz

Sarah Goldberg dopiero co wylądowała w Walii, ale dziś myśli o miejscu, w którym obecnie się znajduję: Greenpoint, Brooklyn. A dokładniej o rogu ulic Jewel i Nassau, niedaleko mnie, gdzie mieszkała aktorka, lat 37. Cafe Grumpy, najsłodsza, najmniejsza kawiarnia ze wszystkich słodkich, małych kawiarni w okolicy. Nawet w pociągu G. (Dla was z zewnątrz, to ten krótki, kikutowy, którego nikt nie lubi) „Przytul Greenpoint dla mnie”, mówi.

Później dowiem się, że Goldberg tymczasowo przeniosła się ze swojego obecnego domu w Londynie, aby rozpocząć kręcenie filmu Industry Season Three, ale jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o dwóch innych ważnych kawałkach rozrywki: SisterS, serial telewizyjny, który współtworzyła ze swoją wieloletnią przyjaciółką i koleżanką aktorką, Susan Stanley oraz Barry, serialu prowadzonego przez Billa Hadera, Henry’ego Winklera i Goldberg, który jest obecnie w połowie swojego ostatniego sezonu. Goldberg, oczywiście, została nominowana do nagrody Emmy za swoją rolę Sally Reed w czarnej komedii HBO, którą gra z równą radością, gniewem, złamanym sercem, zamieszaniem, determinacją i, jak sama Goldberg to określa, krótkowzrocznością. „Masz tych moralnie zbankrutowanych ludzi,” kanadyjska aktorka mówi o Barry’zespół nieszczęśników. „Zawsze upewniałem się, że Sally nigdy nie była z tego zwolniona”

W sezonie czwartym Barrydowiadujemy się, dlaczego Sally jest, cóż, Sally. Nie patrz dalej niż jej matka składająca zamówienie na fast-food, podczas gdy Sally eksploduje na siedzeniu pasażera. W odcinku czwartym, pokrętne, batshit 30 minut telewizji, która wysyła prawie każdą postać do swobodnego upadku, Sally wybiera ucieczkę z Barrym. Zostajemy z dwuznacznym ostatnim ujęciem, które pokazuje starsze wersje Sally i Barry’ego z dzieckiem. Oczywiście, musiałam zapytać Goldberg o jej zdanie na temat ostatniej sceny odcinka i dlaczego jej wypowiedź na planie Mega Girls była najbardziej stresującą rzeczą, jaką musiała zrobić jeszcze w tej serii.


ESQUIRE: Jak to jest mieć rollout z Barry oraz SisterS ustawiają się w tym samym czasie?

Sarah Goldberg: To bardzo surrealistyczne. Być może będziesz musiał zapytać mnie ponownie za dziesięć lat i będę mógł powiedzieć, jak się czułem. Barryminęło siedem lat, odkąd zostałem zatrudniony. Więc to cały cykl życia – i to była najbardziej niezwykła praca pod wieloma względami. Czuję, że zakończyliśmy tę historię na właściwym miejscu. Potem SisterS cóż, moja najlepsza przyjaciółka Susan Stanley i ja, napisałyśmy pierwszy szkic pilota jakieś sześć lat temu. Znalazłyśmy ostatnio kopię. To było straszne. Przynajmniej rozwinęłyśmy się w ciągu sześciu lat. Potrzebowałyśmy czasu i tak w końcu się udało.

Był nie było tam czasu na Barry wrap party? Prawdziwe pożegnanie?

W ostatni weekend mieliśmy premierę w L.A. To było na cmentarzu Hollywood Forever. Więc to było odpowiednie. Jakbyśmy pochowali Barry. Nie mówię, że Barry umiera! Chodzi mi o serial. Nie zamierzam zostać zamordowany przez HBO. Była chwila, by zastanowić się nad dziką jazdą, która była.

  Jak przeprowadzić analizę konkurencji dla Twojej kampanii SEO

sally Reed

„Ze wszystkiego, co musiałam zrobić w całych czterech sezonach, byłam najbardziej zestresowana wygłaszaniem tej mowy” – mówi Goldberg o Sally Mega Girls monolog.

Merrick Morton/HBO

Porozmawiajmy o Sally, którą spotykamy w tym sezonie przed odcinkiem czwartym, który czuje się jak moment quasi-finału sezonu.

Sally jest bardzo prześladowana przez to, co stało się pod koniec Sezonu Trzeciego. Jest pierwszą postacią w serialu, która nie jest zaangażowana w świat przestępczy [who kills someone]. Tak więc połączenie tych światów już nastąpiło. Interesowała mnie emocjonalna reakcja kogoś, dla kogo zabijanie nie jest codzienną częścią życia, kiedy wkracza na tę arenę. Bill i ja byliśmy tym zainteresowani, a także atakami paniki, byciem prześladowanym przez faceta, którego zabiła. Szuka bezpiecznego miejsca, by wylądować, więc wraca do domu, co okazuje się głupim posunięciem. Dostajemy okno na jej wychowanie i to, jacy byli jej rodzice, szczególnie jej relacje z matką, co uważałam za przydatne backstory w kontekście wyjaśnienia, kim jest ta kobieta. Miejmy nadzieję, że można mieć trochę empatii, dlaczego człowiek rozwija te umiejętności przetrwania, krzycząc, aby być wysłuchanym. A potem kontynuuje tę trajektorię próbując znaleźć bezpieczeństwo. Chce być blisko Barry’ego, bo tylko on jest świadkiem jej najbardziej zwierzęcej strony i mimo wszystko ją kocha.

Jej ostatnia próba w przemyśle tak szybko idzie na południe. To wtedy, gdy jest na planie w Epiosde Four i ma ten moment przed reżyserem, i to jest tak, jakby uwalniała swoją pasję do aktorstwa po raz ostatni. To jak ostateczne upokorzenie. Myślę, że po tym wydarzeniu jest naprawdę zrezygnowana, by uciec jak najdalej od L.A.

  Zapytaliśmy Ansona Mounta o scenę w Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Widzieliśmy tak wiele monologów jak Mega Girls wystąpienie w trakcie Barry. Ale czy to pierwsza świetna, wewnątrzcharakterowa kreacja, której jesteśmy świadkami ze strony Sally?

Zawsze uważałem, że pierwszy szczery moment aktorski Sally to przemówienie Szekspira. Tylko dlatego, że ona przygotowała tę fałszywą-balonową rzecz. Potem wchodzi Barry z tymi wszystkimi emocjami, po tym jak właśnie zabił Chrisa, i to ją wyrywa z siebie. Po raz pierwszy zachowuje się dobrze. Ale myślę, że w miarę upływu sezonów, widzimy, że cały czas wchodzi sobie w drogę. Intencje zawsze są dobre, ale ona ma tendencję do przesady. Posuwa się za daleko, a krótkowzroczność bierze górę. Właściwie ze wszystkich rzeczy, które musiałam zrobić w ciągu tych czterech sezonów, najbardziej stresowałam się tą przemową.

  Co to jest rozszerzone podstawowe równanie rachunkowe?

Naprawdę?

Naprawdę mówiłam Billowi w tym dniu: „Nie wiem, czy mogę to zrobić” Musiałam tylko udawać, że wygłaszam mowę Szekspira, zamiast Mega Girls soliloquy. To piękny moment, bo zaczyna się jako akt dobroci. Na początku ona autentycznie stara się pomóc – a potem, kiedy czuje, że za nią jest cisza, że publiczność słucha, jest ten piękny kawałek blokowania przez Billa, który polega na tym, że gdybym tylko przeszedł na prawo, tak wysoki jak Ellyn Jameson, całkowicie zaćmiłbym ją z ujęcia. To moment komicznego geniuszu. To nie był zdalnie mój pomysł, ale był tak zabawny.

Pod koniec odcinka, widzimy dzieciaka walczącego z innym dzieciakiem. Wraca do domu, otwiera lodówkę i widzi wino, piwo i pączka, a tam starsze wersje Barry’ego i Sally. Czy mógłbyś porozmawiać o tym, co to może być?

Gdzie wychodzimy, kiedy Sally mówi: „Chodźmy” Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy w zupełnie nowym świecie. Mamy tu duży zwrot akcji. Tak. To jest trudne.

Kiedy przechodzisz od podejmowania złych decyzji do bycia złym człowiekiem?

W swoich wywiadach z sezonu trzeciego, ypowiedziałeś, że nie wierzysz nikomu w Barry jest szczególnie złą osobą. To coś, z czym się zmagam. W tym sezonie dzieje się więcej rzeczy związanych z naturą i wychowaniem.

Wycofuję moje komentarze dotyczące sezonu trzeciego![[Śmiech]W serialu występują źli ludzie. Pytaniami napędowymi serialu są: Czy jestem złym człowiekiem? Czy jestem dobrą osobą? Po prostu będąc kobietą, nie chciałem, żeby była barometrem moralności. Pytanie brzmi: Ile złych działań równa się złej osobie? Kiedy przekraczasz granicę od podejmowania złych decyzji do bycia złym człowiekiem?

Czy myślisz, że będziesz kontynuował pracę za kamerą?

Making SisterS było spełnieniem marzeń. Napisać, wyprodukować i zagrać w spektaklu z moją najlepszą przyjaciółką ze szkoły teatralnej, a do tego kręcić w Irlandii i zgłębiać tematy, o których chciałyśmy rozmawiać – to było niesamowite doświadczenie. Chciałbym w końcu zająć się reżyserią. To cholernie dziwne, ale uwielbiam opowiadać historie.

Opowiedz mi o Irlandii.

Irlandia ma w sobie uroczy, melancholijny rodzaj poezji. Załoga jest tam bardzo miła. Mieliśmy niesamowitego kierowcę, Keitha Murphy’ego, który jest teraz jednym z naszych najlepszych przyjaciół. Każdego ranka przyjeżdżał po nas. Jest 4:30 rano, jesteśmy usmażeni. Całą noc pisaliśmy. Spojrzał na nas i powiedział: „Niech nie będzie paniki” A potem powiedziałby: „Jeśli jest, niech będzie zorganizowana” Absolutna legenda. Przeprowadził nas przez to. Niech nie będzie paniki.

Watch Barry on HBO

Najchętniej czytane

Lori Harvey pokazuje swoje pośladki i brzuch w ekstremalnie wyciętej sukience

Lori Harvey na gali amfAR na festiwalu filmowym w Cannes ...

The Diplomat Ending: Wyjaśnione

Często zastanawiam się, dlaczego społeczeństwo ma taką obsesję na punkcie sfabrykowanej telewizji reality, skoro Ameryka jest pełna rozrywkowych postaci do rozbioru. Wystarczy spojrzeć na...

Crypto 101: Co to jest blockchain trilemma?

Życie jest pełne kompromisów.Często maksymalizacja jednego wyniku może być osiągnięta tylko poprzez poświęcenie innego. Czasami te kompromisy nie są dokładnie kompromisami 1:1, ale częścią...

Ekstrapolacje to czarne lustro dla kryzysu klimatycznego

"Sprzedawanie nadziei to coś, czego chcą od nas firmy naftowe" - mówi mi Scott Z. Burns. "Chcą, żebyśmy byli naprawdę pełni nadziei, bo nadzieja...

Gdzie w obrębie chloroplastów znajduje się chlorofil i pigmenty pomocnicze?

Gdzie w chloroplastach znajduje się chlorofil i pigmenty pomocnicze?Jak już wspomnieliśmy, liście są głównymi miejscami fotosyntezy. To co sprawia, że liść jest zielony to chlorofil, zielony pigment znajdujący się w chloroplastach. Dokładniej mówiąc, chlorofil rezyduje w błonach tylakoidów.Jak nazywane są skupiska chlorofilu i pigmentów dodatkowych?Fotosystem to kompleks, który zawiera chlorofil i pigmenty pomocnicze. Podczas reakcji

O ile wydajniejsze jest oddychanie komórkowe od glikolizy i fermentacji?

O ile wydajniejsze jest oddychanie komórkowe od glikolizy i fermentacji?Beztlenowe oddychanie komórkowe (glikoliza + fermentacja) wytwarza 2 ATP/ zużytą glukozę. Aerobowe oddychanie komórkowe (glikoliza + cykl Krebsa + oddechowy transport elektronów) produkuje 36 ATP/glukozę zużytą. Tlenowe oddychanie komórkowe jest około 18 razy bardziej wydajne niż beztlenowe oddychanie komórkowe.Dlaczego oddychanie komórkowe jest wydajne?Właściwości komórek, w szczególności

Co lekarz obawia się, że Lady Makbet może zrobić?

Czego obawia się lekarz, że Lady Makbet może zrobić?W tej scenie szlachcianka (służąca lady Makbet) wezwała lekarza, aby obserwował Lady Makbet, ponieważ lunatykuje i dziwnie się zachowuje.Czy Duncan jest podejrzany wobec Makbeta?Duncan jest podejrzliwy wobec Makbeta. Lekarz mówi, że może wyleczyć Lady Makbet, jeśli tylko Makbet mu zapłaci. Lady Makbet woła do duchów, aby ją

Czy Góry Skaliste przechodzą przez Idaho?

Czy Góry Skaliste przechodzą przez Idaho?Góry Skaliste obejmują co najmniej 100 oddzielnych pasm, które są ogólnie podzielone na cztery szerokie grupy: Kanadyjskie Góry Skaliste i Północne Góry Skaliste w Montanie i północno-wschodnim Idaho; Środkowe Góry Skaliste w Wyoming, Utah i południowo-wschodnim Idaho; Południowe Góry Skaliste, głównie w Kolorado i Nowym Meksyku; i ...Dlaczego Old Faithful

Dlaczego po większości rewolucji w Ameryce Łacińskiej demokracja poniosła klęskę?

Dlaczego demokracja upadła po większości rewolucji w Ameryce Łacińskiej?Jaki jest powód, że demokracja poniosła klęskę po większości rewolucji w Ameryce Łacińskiej? Mieszkańcy Ameryki Łacińskiej mieli bardzo małe doświadczenie z samorządem. Dyktatorzy wojskowi dobrze współpracowali, aby zapobiec demokracji. Latynoamerykańscy przywódcy rewolucyjni mieli niewiele inspiracji z zewnątrz dla swoich rewolucji.Które stwierdzenie najlepiej wyjaśnia rolę nacjonalizmu w Europie

Jak socjologowie odróżniają grupę od grupy tłumu wybór odpowiedzi?

Jak socjologowie odróżniają grupę od tłumu wybór odpowiedzi?Jak socjologowie odróżniają grupę od tłumu? Grupa to zbiór ludzi, którzy dzielą ze sobą jakiś atrybut, tożsamość i wchodzą ze sobą w interakcje. Tłum to tymczasowe zgromadzenie ludzi w miejscu publicznym; członkowie mogą wchodzić w interakcje, ale nie identyfikują się ze sobą i nie pozostają w kontakcie.Której odpowiedzi

Najbardziej niezręczne momenty Złotych Globów w historii

Każdy produkt został starannie wyselekcjonowany przez redaktora Esquire. Możemy zarobić prowizję z tych linków.RozrywkaNajbardziej niezręczne momenty Złotych Globów w historiiThe Most Awkward...

Pozostałe newsy

  Nick Cannon mówi, że córka Onyx jest "prawdopodobnie dzieckiem, z którym spędzam najwięcej czasu"

Lori Harvey pokazuje swoje pośladki i brzuch w ekstremalnie wyciętej sukience

Lori Harvey na gali amfAR na festiwalu filmowym w Cannes ...

Scott Disick powraca do trzeciego sezonu „The Kardashians” ze swoimi charakterystycznymi powiedzonkami

Scott Disick powrócił do centrum uwagi po zajęciu tylnego siedzenia w drugim sezonie "The Kardashians" Disick, eks Kourtney Kardashian i ojciec trójki ich dzieci,...

Nie byliśmy przygotowani na niesamowitą impresję Halle Bailey na temat Beyoncé

Halle Bailey potrafi wszystko: grać, śpiewać, tańczyć i robić bezbłędne wrażenie na celebrytach. 25 maja Bailey ujawniła swój ukryty talent do podszywania się pod...

Naga sukienka Shay Mitchell w Cannes składa się z błyszczącej liny

Naga sukienka Shay Mitchell w Cannes składa się z błyszczącej liny Naga sukienka Shay Mitchell z Cult...