Show Biznes

Czerwona lateksowa sukienka Megan Fox idealnie pasuje do kolczyka MGK z fałszywą krwią

Jako redaktorzy POPSUGAR, niezależnie wybieramy i piszemy o rzeczach, które uwielbiamy i myślimy, że Tobie też się spodobają. Jeśli kupisz polecony przez nas produkt, możemy otrzymać prowizję partnerską, która z kolei wspiera naszą pracę.

Megan Fox i Machine Gun Kelly nie są nieśmiali w kwestii PDA, niezależnie od tego, czy biorą udział w wydarzeniu na czerwonym dywanie, czy wychodzą na randkę na lunch. Podczas ostatniego głośnego występu na Tribeca Film Festival, zaręczona para po raz kolejny wystawiła swoją miłość na pokaz w typowym dla siebie prowokacyjnym stylu.

Duet wyszedł na premierę filmu MGK „Taurus” i pokazał kolejny skoordynowany styl. Fox założyła lateksową suknię do kolan bez ramiączek marki Sportmax w kolorze szkarłatnym, do której dobrała metaliczne buty Jimmy Choo Farley. Nie miała na sobie żadnej biżuterii, dzięki czemu jej przydymione oko, róż i usta mogły błyszczeć. Włosy miała przedzielone z boku i opadające kaskadami za ramiona.

Dla kontrastu, MGK wybrał biały dwurzędowy garnitur pokryty cekinami, do którego dobrał wysokie trampki. Jego haftowany strój pasował do luksusowego wyglądu narzeczonej. Jego niedawno zadebiutowane różowe włosy, ułożone w fale, wyróżniały się. Jego dodatki, w tym dwuwarstwowy naszyjnik z pereł oraz zestaw kolczyków i bransoletek, były równie gwiazdami pokazu – zwłaszcza pojedynczy kolczyk w kształcie strzykawki wypełnionej sztuczną krwią.

W galerii zdjęć zamieszczonych na Instagramie widać, jak Fox oblizuje zakrwawioną końcówkę kolczyków w kształcie strzykawki. Reszta karuzeli przedstawia mieszankę selfies, zdjęć z czerwonego dywanu i pary przemawiającej na scenie. MGK podpisał post, „Pisces moon but the film is called TAURUS. coming later this year…🎬.”

Ahead, zobaczcie parę w akcji i kupcie obcasy Fox w innej stylizacji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button