Show Biznes

Czy Kim Kardashian założy tę słynną sukienkę Marilyn Monroe na Met Galę 2022?

Do Met Gali pozostały już tylko trzy dni, a najbardziej ekscytujący czerwony dywan roku rozpocznie się w Nowym Jorku w poniedziałek wieczorem. Każdego roku wydarzenie to jest gospodarzem prawdziwie chaotycznych i wspaniałych stylizacji. Jedną z najbardziej wyczekiwanych uczestniczek tego wieczoru jest Kim Kardashian.

Kim zawsze pojawia się na schodach Met w stroju, który robi furorę na pierwszych stronach gazet. W zeszłym roku była to kontrowersyjna kreacja Balenciagi w stylu Dementora, która wywołała tysiące memów. A wcześniej? Jej szalona suknia z gorsetem Muglera w stylu „wet look”. Naturalnie, zaczynają się już spekulacje na temat tego, co Kim założy w tym roku i, cóż, niektórzy zagorzali fani uważają, że już to przewidzieli. Według internetowych detektywów, Kim Kardashian daje kilka znaków, że może założyć na tę okazję kultową sukienkę Marilyn Monroe.

Dokładniej mówiąc, fani uważają, że Kim może założyć dokładnie tę samą sukienkę, którą Marilyn miała na sobie, aby zaśpiewać „Happy Birthday, Mr. President” Johnowi F. Kennedy’emu na jego 45. urodziny w Madison Square Garden w 1962 roku.

Przyjrzyjmy się więc faktom, dobrze?

Wykonana na zamówienie suknia Jean Louis, pokryta kryształami i podobno wyceniona na około 5 milionów dolarów, jest obecnie wystawiona w muzeum Ripley’s Believe It or Not! w Orlando na Florydzie. Teraz zaczyna się robić ciekawie: Kim została sfotografowana podczas wizyty w tym samym muzeum z Pete’em Davidsonem na początku tego tygodnia. Przypadek? Być może.

Ale to nie wszystko.

kim kardashian met gala dress marilyn monroe

Getty Images

Kim ujawniła również, że nie może zmienić swojego wyglądu na Met Gala 2022. W wywiadzie dla Access Hollywood na początku tego miesiąca, Kim powiedziała, że jej obecność na tegorocznej gali zależy od tego, czy faktycznie uda jej się wcisnąć w swój wygląd. „To naprawdę zależy od tego, czy zmieszczę się w moją sukienkę, więc mam nadzieję, że pójdę,” powiedziała. „Myślę, że będzie to zależało od ostatniej chwili, ponieważ nie można jej uszyć na miarę, więc muszę się w nią zmieścić dokładnie tak, jak trzeba” – dodała.

kim kardashian met gala dress marilyn monroe

Getty Images

To skłoniło użytkownika Reddit do połączenia kawałków i stworzenia teorii, pisząc: „Czuję, że będzie miała na sobie sukienkę sławnej osoby (np. Marilyn Monroe), która znajduje się w muzeum, które odwiedziła wczoraj z Pete’em i jak mówiła o tym, że sukienka 'nie może być szyta na miarę’.”

Jeśli obserwowałeś ostatnio Instagram Stories Kim Kardashian, zauważyłeś również, że w ostatnim tygodniu dość mocno uderzyła w siłownię, z kilkoma wczesnymi porannymi treningami (5:30 rano!), mając na sobie gorączkowo brzmiący strój do sauny. To może być tylko kolejny zbieg okoliczności. A może stara się dotrzeć do miejsca, w którym będzie mogła założyć sukienkę Marilyn. Kto wie?

Na Twitterze teoria wciąż rośnie, a inny użytkownik napisał: „wewnętrzne źródło powiedziało mi, że Kim K próbuje pożyczyć sukienkę Marilyn Monroe, w której zaśpiewała happy bday prezydentowi Kennedy’emu na nadchodzącą galę Met…., ale nie pasuje na nią, więc bardzo się stara, aby uzyskać formę do tego czasu”

Ta treść została zaimportowana z serwisu Twitter. Być może tę samą treść będzie można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Dla kontekstu, tegoroczny temat Met Gala to „In America: An Anthology of Fashion”, czyli po prostu celebracja historii mody w Ameryce. Według Vogue, dress code gali to „złocony glamour, biały krawat” Więc stylizacja w stylu słynnej Marilyn ma sens, prawda?

TLDR; Fan Kardashian @GayManWithASprayTan podsumował to wszystko idealnie w tym epickim TikTok:

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu TikTok. Możesz być w stanie znaleźć tę samą treść w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

„To był ikoniczny moment w kulturze amerykańskiej” – powiedział o słynnej modowej chwili Marilyn. „Nawet nie tylko popkultury, ale kultury amerykańskiej”

„Ta sukienka była stworzona dla Kim,” kontynuuje. „Wiem, że była stworzona dla Marilyn, ale Kim jest technicznie rzecz biorąc współczesną Marilyn Monroe”

Ten podpis jest jednak wszystkim: „A jeśli Kim jest Marilyn, to lepiej, żeby Pete był JFK. Okurrrr”

Będziemy musieli poczekać do poniedziałkowej wigilii, aby przekonać się, czy internet ma rację.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button