Show Biznes

Czy na Top Gun 3 będziemy musieli czekać kolejne 36 lat?

Powiemy to od razu, nie zamierzamy zepsuć Top Gun: Maverick dla Ciebie. Biorąc pod uwagę, że sequel Top Gun z 1986 roku zarobił (to tylko przybliżone szacunki) miliard dolarów – nie wspominając o świetnych recenzjach, które mówią, że jest lepszy niż oryginalny film – gorąco polecamy, abyście sami go zobaczyli.

W związku z tym, jesteśmy tu dzisiaj, aby dowiedzieć się, czy Top Gun: Maverick jest częścią większego planu, jaki Paramount może mieć dla tej szybkostrzelnej franczyzy, czy też nowa odsłona lotniczej epopei Toma Cruise’a jest jednorazowa. Wierzcie lub nie, ale w 1990 roku Cruise rozmawiał z Playboyem o tym, czy powróci do kolejnych filmów z serii Top Gun. Na początku tego miesiąca Gizmodo odkopało komentarze Cruise’a z Playboya z 1990 roku. „Niektórzy ludzie uważali, że Top Gun był prawicowym filmem promującym Marynarkę Wojenną,” powiedział Cruise. „Wiele dzieciaków go uwielbiało. Ale ja chcę, żeby dzieci wiedziały, że nie tak wygląda wojna – że Top Gun był tylko przejażdżką po parku rozrywki, filmem rozrywkowym z ratingiem PG-13, który nie miał być rzeczywistością. Dlatego też nie nakręciłem Top Gun II , III , IV i V . To byłoby nieodpowiedzialne.”

Cóż, czas najwyraźniej zmienia postać rzeczy, nawet w przypadku Cruise’a, człowieka, który ma tendencję do mówienia bez ogródek. Mimo to, choć Paramount i ekipa stojąca za Top Gun: Maverick nie odnieśli się bezpośrednio do tego, czy franczyza ma na celu dokończenie trylogii, czy też nie, należy przypuszczać, że nie widzieliśmy jeszcze ostatniej części Top Gun. W nowym filmie pojawia się flota nowych pilotów, w tym Rooster Milesa Tellera, Phoenix Moniki Barbaro, Hangman Glena Powella, Payback Jaya Ellisa i Fanboy Danny’ego Ramireza.

Naprawdę myślicie, że Paramount pozwoli uśpić IP na kolejne 36 lat, po tym jak zafundował nam niezłą jazdę z zupełnie nową załogą? Przynajmniej my w to nie wierzymy. Przynieś Top Gun 3, abyśmy mogli ponownie przeżyć power ballady z lat 80-tych, grać w siatkówkę plażową i latać z prędkością ponad 1000 węzłów, raz za razem.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Te same treści można znaleźć w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button