PytaniaShow Biznes

Czy one naprawdę istnieją? – GdanskTown.pl

Podjazdy są wspaniałą strukturą, która dodaje piękna do Twojego domu. I choć wiele podjazdów składa się z cementu i innych materiałów, takich jak żywica, istnieją inne cechy podjazdu może zaoferować. Czy słyszałeś o podgrzewanych podjazdów? Są one wykonane, aby utrzymać podjazd cieplejsze podczas zimnych miesięcy i zatrzymać gromadzenie się lodu i śniegu, aby zaoszczędzić pracy z usunięciem go. Czy podgrzewane podjazdy są prawdziwą rzeczą, czy są czymś w rodzaju pożądanej funkcji, która jeszcze nie przeszła do historii? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania.

Czym jest podgrzewany podjazd?

Podgrzewany podjazd jest w rzeczywistości system promieniowania cieplnego podłogi, które mogą być zainstalowane wewnątrz lub na zewnątrz. Systemy mogą być albo elektryczne, które wykorzystuje kabel elektryczny lub system hydrauliczny, który wykorzystuje gorącą wodę, która jest pompowana do plastikowych rur. Najlepszy czas, aby zainstalować podgrzewany podjazd jest, gdy jesteś wlewanie nowego podjazdu i przed zimną pogodą ustawia. Zapewni to, że system podgrzewanego podjazdu zostanie zainstalowany prawidłowo.

Jak zainstalować podgrzewany podjazd?

Jedną z pierwszych rzeczy do zrobienia przed instalacją jest sporządzenie planu i określenie, jak dobrze gleba wytrzyma dodatkowy ciężar ogrzewanego systemu promieniowania. Zlokalizować wszelkie podziemne media i mieć kosztorys na instalację systemu. Sprawdź, co kody i pozwolenia są potrzebne dla systemu ogrzewania promiennikowego. Trzeba będzie sprawdzić z biura zezwoleń w swoim mieście. Ułóż swoje plany podjazdu ze sznurkami i palikami, aby utrzymać sznurek w miejscu. Usuń roślinność, glebę i darń przed zainstalowaniem systemu ogrzewania promiennikowego i wylewaniem cementu dla nowego podjazdu. Te same procedury mają zastosowanie do robienia tego na obszarze patio.

Ile kosztuje podgrzewany podjazd?

System podgrzewanego podjazdu kosztuje zazwyczaj od 85 do 150 funtów za metr kwadratowy podjazdu. Średni koszt podgrzewanego podjazdu jest trochę więcej niż 3000 funtów. Koszt może wahać się od niskich £1000 do £5800 w zależności od wielkości podjazdu. Asfalt podgrzewane podjazdy średni koszt to około £6600 i beton podgrzewane podjazdy średnio £5800. Oczywiście długość podjazdu znacznie zwiększa koszty.

Czy istnieje gwarancja na system podgrzewanego podjazdu?

Jest ogólnie 30 lat gwarancji na system ogrzewania promiennikowego. Podczas gdy system grzewczy pod podjazdem nie wymaga konserwacji, kocioł i pompy będą musiały być zainstalowane prawidłowo i sprawdzone, aby zapewnić ich prawidłowe działanie.

Jakie są korzyści z podgrzewanego podjazdu?

Istnieje wiele korzyści z podziemnego systemu ogrzewania promiennikowego. Rury, które są pod ziemią może zamarznąć pozwalając woda do zamrożenia i nie przyjść przez rury użytkowe prawidłowo. System ogrzewania promiennikowego będzie utrzymywać pompy wody działa sprawnie i utrzymać wodę działa jak należy wewnątrz domu. Ogrzewany podjazd utrzymuje obszar cieplejszy podczas zimnych miesięcy. Ogrzewane podjazdy eliminują potrzebę odśnieżania podjazdu, aby uniknąć poślizgów i upadków. Śnieg i lód automatycznie roztopi się na ogrzewanym podjeździe, co daje więcej czasu na inne obowiązki.

Jaka firma może zainstalować podgrzewany podjazd?

Istnieje wiele zakładów i firm, które są upoważnione do instalowania podgrzewanych podjazdów. Google podgrzewane instalatorów podjazdów w Twojej okolicy, aby upewnić się, że firma jest upoważniony do instalacji tego typu systemów, Terraform Driveways były pierwsze natknęliśmy. Może być najlepiej zadzwonić do profesjonalisty, aby upewnić się, że system podgrzewanego podjazdu jest zainstalowany i utrzymywany prawidłowo.

Czy zakup podgrzewanego podjazdu jest lepszy dla mojego pojazdu i domu?

Zakup podgrzewanego podjazdu jest świetny dla ludzi mieszkających w chłodniejszych warunkach pogodowych, gdzie śnieg i lód są powszechne. Wielu właścicieli domów jest zmęczonych łopatą śniegu i lodu z ich podjazdu. System ogrzewania promiennikowego to świetny sposób na stopienie śniegu i lodu, który gromadzi się na Twoim podjeździe. Gone są drays gdzie ryzyko upadku podczas łopaty śniegu z podjazdu.

Dwa rodzaje ogrzewanych systemów podjazdowych: Elektryczne i Hydrauliczne

Istnieją dwa rodzaje podgrzewanych systemów podjazdowych, którymi są systemy elektryczne i hydrauliczne. Elektryczna cewka ogrzewany podjazd jest tworzony przez instalację prętów elektrycznych / kabel pod swoim chodniku. Te podgrzewane pręty mogą być kontrolowane przez właściciela domu w odniesieniu do czasu trwania ogrzewania, czasu i temperatury. Moc waha się od 6 do 50 watów na stopę i może osiągnąć temperaturę do 220 stopni Fahrenheita.

Drugi rodzaj podgrzewanego podjazdu odbywa się za pomocą przewodów hydraulicznych. Ten typ systemu wykorzystuje rurki poliuretanowe do przenoszenia gorącej wody do obszarów w podjeździe, które potrzebują ogrzewania. System hydrauliczny może być stosowany do każdego rozmiaru podjazdu.

Round Up

Teraz, gdy wiesz o podgrzewanym podjeździe, możesz określić, czy jest on najlepszy dla Twojej rodziny. Pamiętaj, aby zrobić swoje badania przed zakupem systemu. Określ koszt systemu. Zatrudnij profesjonalną firmę, która jest upoważniona do instalacji systemu podgrzewanego podjazdu.

Zastanów się nad korzyściami płynącymi z systemu podgrzewanego podjazdu. Porozmawiaj z członkiem rodziny lub przyjacielem, który miał zainstalowany system podgrzewanego podjazdu. Ustalić, czy Twój dom najlepiej nadaje się do elektrycznego lub hydraulicznego systemu podgrzewanego podjazdu.

Jeśli jesteś osobą, która chce zrobić to sama i zainstalować swój własny podgrzewany podjazd, upewnij się, że rozumiesz standardy działania i instalacji. Pamiętaj, aby zainstalować swój system przed zimną pogodą osiada w i podczas nowego wylewu cementu podjazdu.

Sprawdź, czy jest gwarancja na system podgrzewanego podjazdu, na wypadek gdyby coś poszło nie tak podczas instalacji. Użyj autoryzowanych firm z wielką oceną klienta, aby zrobić swoją instalację. Zakup systemu w ramach budżetu.

To wszystko są wspaniałe wskazówki, o których należy pamiętać przed zakupem systemu podgrzewanego podjazdu. Porozmawiaj z profesjonalistą przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji o instalacji. Zadanie instalacji podgrzewanego podjazdu może być zbyt dużym projektem dla Ciebie. Może to wymagać profesjonalisty, aby uzyskać pracę wykonaną we właściwy sposób.

Related Articles

Back to top button