Show Biznes

Czy Wanda i Vision spotkają się ponownie w „Doktorze Strange 2”?

WANDAVISION, from left: Elizabeth Olsen, Paul Bettany, 'The Series Finale', (Season 1, ep. 109, aired March 5, 2021). photo: Disney+/Marvel Studios / Courtesy Everett Collection

„Doktor Strange w Multiwersum Szaleństwa” to jeden z najdziwniejszych filmów Marvela, ponieważ zawiera eksplorację multiwersum (i wszystkich postaci w tych uniwersach), która dała nam wszystkim wiele do teoretyzowania przez wiele miesięcy. Ponieważ Wanda Maximoff, znana jako Szkarłatna Czarownica, powraca w nowym filmie jako jedna z najważniejszych postaci, oczywistym pytaniem, które nasuwa się wszystkim, jest to, czy jej jedyna prawdziwa miłość, Vision, również pojawi się w filmie w jakiejś formie.

Co Paul Bettany powiedział na temat obecności Visiona w „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”?

„To jest naprawdę świetne pytanie” – powiedział aktor Paul Bettany w programie „The Late Show With Stephen Colbert” 22 kwietnia, zapytany o to, czy pojawi się jako Vision w nadchodzącym filmie – „i, ponownie, powiedziałem, że będę z wami całkowicie szczery… . . Czy zagram w 'Doktorze Strange’u 2′? Tak, nie, tak, nie, tak, nie. Nie wiem. Czy jestem? Co o tym sądzicie? Nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć plotkom, że jestem w rzeczonym i wspomnianym 'Doktorze Strange’u 2′.”

Co się stało z Visionem na końcu „WandaVision„?

Wygląda na to, że rola Visiona w arcie Wandy dobiegła końca, przynajmniej na razie, po wydarzeniach z „WandaVision” Finał tej miniserii opiera się na tym, że Wanda jest w stanie w końcu uwolnić się od wersji Visiona, którą wyczarowała z żalu, choć wydaje się, że pozostawia to otwartą furtkę dla ich ponownego spotkania innym razem. W scenie po napisach końcowych „WandaVision” przed Wandą pojawia się nowe wyzwanie, które wydaje się bardziej prawdopodobne, że zapoczątkuje jej wątek w „Doktorze Strange’u 2” Kiedy przegląda Darkhold, bardzo potężną księgę magii, która słynie z tego, że deprawuje użytkowników swoim mrocznym wpływem, wydaje jej się, że słyszy głosy dzieci swoich i Visiona, które zniknęły wraz z całym Westview, kiedy puściła magię podtrzymującą iluzję i kontrolę. Ich głosy słychać ponownie w jednym ze zwiastunów „Doctora Strange’a 2”, co sugeruje, że Wanda skupia się na czymś nowym.

Czy Vision pojawi się w „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”?

„Doktor Strange 2”, jako pierwszy pełnoprawny film o multiwersum w MCU, wprowadza mnóstwo nowych postaci, a przynajmniej nowych wariantów postaci. Dodanie Visiona, czy to w formie retrospekcji, przywołania, czy wariantu, było z pewnością możliwe, ale tak się nie stało. W dążeniu Wandy do odzyskania życia, które przez krótki czas wiodła ze swoją rodziną, wprowadzona zostaje alternatywna wersja Wandy i jej synów, ale Vision nigdy się nie pojawia.

Dlaczego Visiona nie było w „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”?

Podczas gdy nieobecność Visiona z pewnością rodzi pewne pytania wśród fanów, jego nieobecność w filmie mogła się sprowadzić do prostego faktu, że Paul Bettany był zajęty innymi zobowiązaniami lub że film był już wypełniony bardziej znaczącymi cameo i nie potrzebował jeszcze jednego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button