Show Biznes

Daj Camili Elizonndro z Ozark serial spinoffowy

Ta historia zawiera spoilery do Sezonu czwartego, części drugiej Ozark.

Fani Ozark zadają pytania. My wiemy. Kto kogo (lub co?!) zastrzelił w finale serialu? Czy wbrew wszelkim przesłankom powstanie piąty sezon? Gdzie w prawdziwym życiu znajduje się słoik z ciasteczkami nawiedzonej kozy?

Wśród dziesiątek pytań, nad którymi głowią się wierni Ozark , jednym z nich może być to, dokąd Camila Elizonndro, grana przez świetną Veronicę Falcón, uda się po finale. W finale Ozark widzimy, jak nagle przechodzi w tryb pełnej władzy nad kartelem, wykańcza Clare Shaw i strzela do Ruth Langmore. Może wraca do Meksyku, gdzie po zamachu na swojego brata, Omara Navarro, wznawia działalność jak zwykle. A może Elizonndro została w Ozarks, aby upewnić się, że „Missouri Belle” nadal będzie w stanie skutecznie prać pieniądze po śmierci, no wiecie, Ruth. A może zrobiła sobie wakacje! Kto wie.

To wszystko po to, by powiedzieć – bez względu na wszystko – że chcielibyśmy pokornie i oficjalnie rozważyć złożenie zamówienia do Netflixa. Jeśli, drogi streamerze, w ogóle rozważasz możliwość stworzenia serialu spinoffowego Ozark , dlaczego nie umieścić Falcón w centrum uwagi? Być może znasz już pracę Falcón w innych prestiżowych produkcjach, takich jak Perry Mason i Mr. Corman, w takim razie powinieneś wiedzieć, jak ekscytujący byłby jej własny solowy pojazd. Wyobraźmy sobie limitowaną serię, w której widzimy, jak Elizonndro wznosi kartel Navarro na wyżyny, jakich nie widzieliśmy przez cztery sezony Ozark. Oczywiście, możemy być po prostu zdesperowani, jeśli chodzi o więcej historii w uniwersum Ozark . Ale tak naprawdę chcemy po prostu zobaczyć więcej Camili Falcón.

Ta zawartość została zaimportowana z serwisu YouTube. Być może będziesz mógł znaleźć tę samą zawartość w innym formacie lub uzyskać więcej informacji na ich stronie internetowej.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button