Show Biznes

Danica Patrick usuwa implanty piersi, by odzyskać zdrowie

NEW YORK, NEW YORK - DECEMBER 05: Danica Patrick attends Netflix's

27 kwietnia Danica Patrick ogłosiła, że usunęła swoje implanty piersi po prawie czterech latach nieuleczalnych objawów, które przypisała chorobie implantów piersi. W poście na Instagramie były kierowca Nascar zamieścił dwa zdjęcia obok siebie, na których pokazał różnicę w wyglądzie swojej twarzy przed i po usunięciu implantów.

„W ciągu kilku godzin po operacji zauważyłam następujące rzeczy – moja twarz nabrała koloru i zmniejszyła się liczba cieni. . moja twarz znów zaczęła produkować olej, mogłam już wziąć o 30% głębszy oddech w klatce piersiowej i miałam tyle energii, kiedy się budziłam” – podpisała post. Patrick opisała również emocjonalną i fizyczną drogę, która doprowadziła ją do usunięcia implantów.

„Byłam naprawdę wysportowana, ale nie miałam cycków. Więc je sobie sprawiłam” – napisała Patrick, wyjaśniając swoją początkową decyzję o wszczepieniu implantów piersi w 2014 roku. Kiedy Patrick zauważył, że jej włosy przerzedzają się w 2018 roku, jej ogólny stan zdrowia zaczął się pogarszać. „Wszystko poszło dobrze i byłam z nich zadowolona … . A potem, pod koniec 2020 roku… … i wszystko się posypało” Po przeprowadzeniu wszelkich możliwych badań, aby dotrzeć do sedna swojego złego stanu zdrowia, Patrick odkrył w Internecie niezliczoną liczbę innych kobiet, u których wystąpiły niepokojące objawy związane z implantami piersi.

Oprócz przerzedzenia włosów, przyrostu wagi i suchości skóry, Patrick wymieniła ponad 10 objawów, które negatywnie wpłynęły na jej zdrowie. Na liście znalazły się między innymi: niedoczynność tarczycy, niski poziom estrogenu, obolałe dłonie i stopy, opuchnięte węzły chłonne. „Jest wiele problemów, z którymi kobiety mają do czynienia i ja mam ich wiele, ale nie wszystkie… Wierzę, że nie chodzi o to, czy masz objawy, ale kiedy. U niektórych pojawiają się one od razu, a u innych dopiero po 15 latach” Inne częste objawy choroby związanej z implantami piersi to bóle mięśni, depresja, migreny i inne.

Patrick nie jest jedyną gwiazdą, która usunęła implanty piersi, by odzyskać zdrowie. Clare Crawley, Kehlani i Ashley Tisdale to tylko kilka gwiazd, które doświadczyły zmieniających życie objawów, które ustąpiły po usunięciu implantów. Implanty Tisdale spowodowały „wrażliwość na pokarm, jak również problemy z jelitami” Kehlani cierpiała z powodu „chronicznego zmęczenia, zamroczenia mózgu, silnego bólu stawów, zespołu niespokojnych nóg i nowych alergii” Z kolei u Crawley, oprócz szeregu problemów ze zdrowiem psychicznym, pojawiła się pokrzywka na całej górnej części ciała.

Patricce pomogły świadectwa kobiet z YouTube, które doświadczały podobnych objawów, i dzięki nim odzyskała kontrolę nad swoim zdrowiem. Aby zobaczyć jej przemianę po usunięciu wągrów, zobacz poniższy wpis Danicy Patrick na Instagramie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button