Show Biznes

Danny Boyle wreszcie ujawnia, na jaką fabułę Bonda nie zgodzili się producenci

Po jednym z najdłuższych przygotowań do filmu franczyzowego, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, 25. film o Jamesie Bondzie, Nie czas umierać, jest wreszcie w księgarniach. Na szczęście ostatnia rola Daniela Craiga jako 007 okazała się sukcesem, a fani tajnego agenta wyszli z kin stosunkowo zadowoleni.

Nie oznacza to jednak, że Nie czas umierać nie miał swoich problemów, poza kilkoma opóźnieniami związanymi z pandemią. Przede wszystkim reżyser, który jako pierwszy zgłosił się do projektu, legendarny Danny Boyle, ostatecznie opuścił projekt z powodu różnic twórczych ze studiem. (Jego miejsce zajął Cary Joji Fukunaga. Teraz, w wywiadzie dla Esquire UK promującym jego serial o Sex Pistols, Boyle zdradził, czego nauczył się o tworzeniu filmów franczyzowych podczas pracy nad Bondem – a nawet zdradził, dokąd zaprowadzi go scenariusz 007.

„Pamiętam, że zastanawiałem się, czy naprawdę powinienem angażować się we franczyzy? Bo oni tak naprawdę nie chcą czegoś innego. Chcą, żebyś ją trochę odświeżył, ale nie rzucał jej wyzwań, a my chcieliśmy zrobić z nią coś innego” – powiedział Boyle. „O dziwo – co byłoby teraz bardzo aktualne – akcja filmu toczyła się w Rosji, skąd oczywiście wywodzi się Bond, z czasów zimnej wojny. Akcja toczyła się w dzisiejszej Rosji i wracała do jego korzeni, a oni po prostu stracili, jak to się mówi… stracili do tego zaufanie”

W dalszej części wywiadu Boyle dodał, że widział No Time To Die i bardzo podobał mu się jego finał. Kiedy Esquire UK zapytał, czy w jego przyszłości pojawi się więcej Bondów , odpowiedział: „Nie sądzę”, po czym zaproponował dwóch aktorów, których uważa za godnych zostania następnym Jamesem Bondem. Jednym z nich jest Paapa Essiedu, odtwórca głównej roli w filmie I May Destroy You . Drugi? Robert Pattinson. Boyle zauważył, że sam Batman „byłby świetnym Bondem” Jeśli o to chodzi, niech Battinson będzie Battinsonem – to doskonały Bruce Wayne. Essiedu natomiast to najlepsza propozycja roli Bonda, jaką słyszeliśmy od miesięcy. Już teraz jesteśmy fanami twórczości tego człowieka.

Ta zawartość jest tworzona i utrzymywana przez osobę trzecią, a następnie importowana na tę stronę, aby ułatwić użytkownikom podawanie adresów e-mail. Więcej informacji na temat tej i podobnej zawartości można znaleźć na stronie piano.io

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button