Show Biznes

Demi Lovato debiutuje nowym singlem „Skin of My Teeth” w „The Tonight Show”

Demi Lovato nie żartowała, kiedy sugerowała, że jej nadchodzący album, „Holy Fvck”, będzie usher w nowej fazie jej kariery. Wokalistka zadebiutowała „Skin of My Teeth”, pierwszym singlem z albumu, w odcinku „The Tonight Show” 10 czerwca i jest to rockowy hymn niepodobny do niczego, co kiedykolwiek zrobili. Tak się składa, że jest to również głęboko osobista piosenka inspirowana historią uzależnienia Lovato od narkotyków, jak również ich zmaganiami ze zdrowiem psychicznym.

Piosenka jest wydawana zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Lovato opuściła odwyk w styczniu, jak donosi Entertainment Tonight, a oni powiedzieli gospodarzowi „The Tonight Show” Jimmy’emu Fallonowi, że są dumni z tego, że ten album został napisany, gdy byli całkowicie trzeźwi. „Zdecydowanie przeszedłem przez tonę. To nie jest tajemnica dla świata,” powiedzieli.

„Po przejściu przez jeszcze więcej rzeczy w zeszłym roku, ponownie wyszłam z leczenia i zdałam sobie sprawę, że naprawdę chcę to zrobić dla siebie, i chcę zrobić najlepszy album, jaki jest możliwy”, kontynuowała Lovato. „Coś, co naprawdę reprezentuje to, kim jestem, i myślę, że najlepszym sposobem na to – i najłatwiejszym, i najbardziej autentycznym – jest zrobienie tego w czystości i na trzeźwo. Zrobiłem ten album, wiesz, czysto i trzeźwo. Nie mogę tego powiedzieć o moim ostatnim albumie, ale z tego jestem naprawdę dumny.”

Już na samym początku ich nowego singla, Lovato daje do zrozumienia, że w „Skin of My Teeth” czerpią z prawdziwych doświadczeń życiowych Na początku piosenki śpiewają: „Demi znowu opuszcza odwyk / Kiedy to sh*t się skończy? / Sounds like the voice in my head / I can’t believe I’m not dead / I’m alive by the skin of my teeth / I survived, but it got harder to breathe / Askin’ why doesn’t make it easier / Go easier on me.”

Oprócz wykonania „Skin of My Teeth” w „The Tonight Show”, Lovato wypuściła również nawiedzający teledysk do singla. W teledysku piosenkarka jest prześladowana przez demona – jak również przez to, co wydaje się być paparazzi. Mroczne punk-rockowe klimaty okazują się pasować do tematyki.

„Holy Fvck” ukaże się 19 sierpnia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button