Show Biznes

Disney+ przedstawia Kamalę Khan i jej przyjaciół na nowych plakatach postaci z serialu „Ms. Marvel”

Najnowszy serial Disney+ i Marvela, „Ms. Marvel”, jest już prawie na wyciągnięcie ręki, a streamer świętuje to wydając zupełnie nowy zestaw plakatów postaci, które zostały odsłonięte na Instagramie. Kolorowe plakaty stanowią hołd dla komiksów „Ms. Marvel”, na których oparty jest serial. Oprócz tego, że plakaty przedstawiają Kamalę Khan graną przez Iman Vellani w pełnej wersji Ms. Marvel, nowe zdjęcia przybliżają również najlepszych przyjaciół Kamali, Bruna (Matt Lintz) i Nakię (Yasmeen Fletcher), jej rodziców, Yusufa (Mohan Kapoor) i Muneebę (Zenobia Shroff), oraz potencjalnego ukochanego, Kamrana (Rish Shah).

Plakaty postaci pojawiają się na kilka dni przed premierą serialu, która odbędzie się 8 czerwca. Wcześniej Disney+ opublikował oficjalny zwiastun serialu, w którym fani mogli zobaczyć pełną akcji historię o dojrzewaniu bohaterki. Vellani wciela się w postać Kamali, 16-letniej dziewczyny pochodzącej z muzułmańskiej, pakistańsko-amerykańskiej rodziny, mieszkającej w Jersey City, NJ. Kamala – która uwielbia Avengersów, a zwłaszcza Kapitana Marvela – stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, gdy w końcu sama otrzymuje supermoce, dzięki którym staje się taka sama jak bohaterowie, nad którymi spędziła tyle godzin.

Podobnie jak seria „Moon Knight”, „Ms. Marvel” wprowadza nie tylko zupełnie nowego bohatera do Kinowego Uniwersum Marvela, ale także zupełnie nową obsadę postaci. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Kamali Khan, jej nadchodzącym serialu Marvela i jej miejscu w większym MCU.

Dodatkowa relacja autorstwa Sabienny Bowman.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button