Show Biznes

Dlaczego kosmetyki Milani zostały wymienione w procesie Amber Heard vs. Johnny Depp

US actress Amber Heard stands and watches the jury leave as a lunch break starts at the Fairfax County Circuit Court in Fairfax, Virginia, on April 18, 2022. - US actor Johnny Depp sued his ex-wife Amber Heard for libel in Fairfax County Circuit Court after she wrote an op-ed piece in The Washington Post in 2018 referring to herself as a public figure representing domestic abuse. (Photo by Steve Helber / POOL / AFP) (Photo by STEVE HELBER/POOL/AFP via Getty Images)

Milani Cosmetics nagle znalazł się w centrum procesu Amber Heard vs. Johnny Depp. Depp jest obecnie pozwany Heard o 50 milionów dolarów w procesie o zniesławienie w związku z artykułem op-ed z 2018 roku, który napisała dla The Washington Post. W rezultacie prywatne szczegóły dotyczące ich małżeństwa i rozwodu stały się teraz publiczne, w tym makijaż, którego Heard rzekomo użyła, aby ukryć siniaki, które według niej zostały zadane przez Deppa.

Podczas mowy wstępnej, prawnik Heard, J. Ben Rottenborn, pokazał sądowi zestaw do korekty twarzy All In One Correcting Kit firmy Milani Cosmetics, który, jak twierdził, aktor używał do zakrywania jej siniaków, dopóki nie złożyła pozwu o rozwód z Deppem w 2016 roku. „To było to, czego używała”, powiedział Rottenborn, jak donosi Yahoo. „Stała się w tym bardzo biegła. Usłyszycie zeznania Amber o tym, jak musiała mieszać różne kolory na różne dni, kiedy siniaki nabierały różnych barw i jak używała [this], aby je przykryć.”

Po tym jak paleta została pokazana na sali sądowej, Milani Cosmetics odniosło się do zarzutów w wirusowym filmie TikTok. Filmik, który powstał w oparciu o zremiksowaną wersję utworu „International Super Spy” zespołu The Backyardigans, przedstawia szczegóły dotyczące związku Deppa i Heard, zauważając, że prawnik Heard twierdzi, że nosiła ona zestaw korygujący w swojej torebce przez cały okres małżeństwa, aż do momentu złożenia pozwu o rozwód w 2016 roku. Firma zaznacza jednak, że zestaw All In One Correcting Kit został wprowadzony na rynek dopiero w 2017 roku. „Pytaliście nas … niech protokół pokaże, że nasz zestaw do korekty został wprowadzony na rynek w 2017 roku!” firma podpisała filmik. W sekcji komentarzy Milani dodała: „Jesteśmy tutaj, aby przedstawić fakty w tej sprawie.”

Sprawa Heard i Deppa jest w toku, a dodatkowo Heard wytacza Deppowi kontrpozew na 100 milionów dolarów.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button