Show Biznes

Dodaj trochę pikanterii swojemu życiu dzięki najseksowniejszym filmom wszech czasów

Naszym skromnym zdaniem, filmy erotyczne powinny być oddzielnym gatunkiem, tak jak dramaty, komedie i thrillery. Oczywiście, kiedy film otrzymuje ocenę NC-17, jest to zwykle dobry znak, że dzieje się w nim coś nieprzyzwoicie ostrego. I kiedy mówimy o seksownych filmach, nie mówimy tylko o filmach z mnóstwem słodyczy dla oczu czy słodkich i czułych romansach. Nie, mówimy o filmach, których nie powstydzilibyście się oglądać z rodzicami, a które mogą nawet sprawić, że się zarumienicie, gdy obejrzycie je sami.

Ale bądźmy szczerzy, seksowność nie zawsze polega tylko na seksie. Seksowne historie są pełne pasji, ponieważ czasami najseksowniejszą rzeczą, jaką może zrobić dana osoba, jest powiedzenie ci, jak bardzo jest ci oddana lub pokazanie ci, jak wiele dla niej znaczysz. Powiedz nam, że nie zdarzyło Ci się, że partner nie był wściekły, gdy pochwalił Cię i podniósł na duchu jak królową, którą jesteś! To jest dopiero seksowna sprawa!

Oczywiście tak samo jak Ty uwielbiamy parne, seksowne filmy. Zebraliśmy kilka najgorętszych filmów wszechczasów – od drapieżnych filmów po namiętne historie miłosne – i nie trzeba dodawać, że wiele z nich jest ściśle NSFW.

– Dodatkowa relacja autorstwa Hedy Phillips i Charlotte Kho

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button